Seksowna Shakira zabawia się z wielką płaszczką na Bahamach! Widok Kolumbijki w bikini rozpalił cały świat!

Shakira regularnie dostarcza swoim fanom powodów do radości. Gwiazda przebywa obecnie na Bahamach skąd wkleja cudowne fotki z wakacji. Jej ostatnie zdjęcie z wielkim morskim potworem jest hitem internetu

Kolumbijska gwiazda pop – Shakira od lat uchodzi za jedną z najseksowniejszych piosenkarek na świecie. O jej względy zabiegali najbogatsi monarchowie jak również znani politycy. W 2000 roku rozpoczął się trwający ponad dziesięć lat nieformalny związek Shakiry z synem argentyńskiego prezydenta – Antoniem de la Rua. Niestety piosenkarka w 2011 roku rozstała się z bogatym amantem bowiem w jej sercu zagościł kolejny przystojniak, tym razem znany piłkarz FC BarcelonyGerard Piqué. Para natychmiast stworzyła ognisty związek, owocem którego są dwaj synowie Milan oraz Sasha.

Shakira regularnie koncertuje, nagrywa nowe płyty jak również pojawia się na ważnych eventach w towarzystwie swojego partnera. Gwiazda interesuje się historią świata i często stara się zapoznać z historią i językiem kraju, który odwiedza. Shakira skończyła nawet studia na kierunku – Historii Cywilizacji Zachodu na Uniwersytecie Kalifornijskim w Los Angeles. Obecnie gwiazda realizuje swoje pasje podczas licznych podróży. Okazuje się, że Shakira chcąc uniknąć rozgłosu, często melduje się w kurortach pod nazwiskiem Isabel Mebarak.

Podobnie było ostatnio, kiedy to Kolumbijka wynajęła prawie całą luksusową wyspę na potrzeby swoich wakacji. Gwiazda pływała w basenie opalała się na niebiańskiej plaży na Bahamach bez blasku fleszy paparazzi. Na szczęście Shakira wkleiła kilka zdjęć z niebiańskich wakacji, na których pływa z delfinami, a ostatnio zabawiała się z wielką płaszczką!

Ja i płaszczka! W absolutnym spokoju i harmonii na fantastycznej wyspie Balmoral! – napisała Shakira.

Zobaczcie jaki szał!

Shakira znalazła się w strasznych tarapatach! Gwiazda może niebawem wylądować w więzieniu!

Seksowna Shakira skopiowała stylizację Jennifer Lopez! Kolumbijska gwiazda wyglądała jak gorąca J.Lo! W sieci zawrzało!

Zmysłowa Shakira uchwycona w obiektywie swojego 4-letniego syna! Tak wystrzałowej foty nie zrobiłby nawet Marcin Tyszka!


Shakira zabawia się z wielką płaszczką na Bahamach

Shakira zabawia się z wielką płaszczką na Bahamach

Sahkira w basenie

Sahkira w basenie

Madzia Wójcik jak Shakira

Madzia Wójcik jak Shakira

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×