Nowe zdjęcia Shakiry pokazują, w jak koszmarnym jest stanie. Gerard Pique w końcu się ogarnie i wróci do rodziny?

Shakira, Gerard Pique

Shakira, Gerard Pique

Shakira nie jest w najlepszej formie. Paparazzi przyłapali ją podczas przejażdżki. Te ujęcia pokazują, jak bardzo cierpi po rozstaniu z Gerardem Pique. 

Kolumbijka Shakira, obok Jennifer Lopez, jest najsławniejszą gwiazdą latynoskiego popu. Gwiazda ma ciekawe życie prywatne. Przez ponad dekadę była partnerką syna byłego prezydenta Argentyny, Antonia de la Rua. Ich związek niestety się rozpadł. Piękność wkrótce poznała katalońskiego piłkarza Gerarda Pique. Gwiazdy po raz pierwszy spotkały się na planie teledysku Waka Waka. Nigdy nie zdecydowali się sformalizować związku, jednak żyli jak małżeństwo i doczekali się dwóch synów: Milana Sashę.

W ostatnich tygodniach do fanów pary dotarły fatalne wieści. Według doniesień mediów, Shakira przyłapała Gerarda na zdradzie z nieco ponad dwudziestoletnią kochanką. Załamana wokalistka podała do wiadomości publicznej, że zakończyła związek:

Z przykrością potwierdzamy, że się rozstajemy. W trosce o dobro naszych dzieci, które są naszym najwyższym priorytetem, prosimy o poszanowanie prywatności. Dziękujemy za zrozumienie – przekazała za pośrednictwem swojej agencji.

Przed kilkoma dniami wizerunek nowej partnerki Gerarda przestał być tajemnicą. Zdjęcia zawodnika FC Barcelony i blondwłosej piękności wyciekły do tabloidów.

Shakira przyłapana po rozstaniu z Gerardem Pique

O ile Gerard świetnie bawi się u boku młodszej o dwie dekady kochanki, Shakira przeżywa gehennę. Paparazzi sfotografowali piękność, gdy ta akurat jechała samochodem do swojej barcelońskiej posiadłości. 45-latka wyglądała na wyraźnie przygnębioną.

Na twarzy Kolumbijki maluje się kilka emocji. To smutek, złość, ale również zmęczenie. Czyżby przeciek zdjęć Gerarda i jego nowej dziewczyny tak mocno wpłynął na jej samopoczucie? Fani nie kryją, że martwią się o idolkę. W sieci roi się od komentarzy, których autorzy wspierają ją miłym słowem, ganiąc przy tym Pique za nieodpowiednie zachowanie.

https://www.instagram.com/p/CfHDhldOWw7/

A wy co myślicie na temat tej sytuacji? Czy waszym zdaniem istnieje jeszcze cień szansy na to, że para się zejdzie? Niestety ostatnie wydarzenia nie wróżą nic dobrego, jednak my nie tracimy nadziei na to, że piłkarz pójdzie po rozum do głowy i wróci do rodziny.


All-ONS_1064259355-ONS_B_00573872_00 (1)

Shakira - Montée des marches du film « Elvis » lors du 75ème Festival International du Film de Cannes. Le 25 mai 2022 © Cyril Moreau / Bestimage Red carpet of the movie « Elvis » during the 75th Cannes International Film Festival. On may 25th 2022

Shakira i Gerard Pique

Shakira i Gerard Pique

Shakira na premierze filmu

Shakira na premierze filmu "Elvis" w Cannes 2022

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×