Shakira gotuje z synami. Milan i Sasha to mali przystojniacy, ale tym razem uwagę kradnie kuchnia gwiazdy. Jaka przestrzeń!

Shakira gotuje z synami

Shakira gotuje z synami

Shakira gotuje z synami. Świetna zabawa przy naleśnikach daje nam okazję, żeby zobaczyć dzieci gwiazdy, ale też zajrzeć do kuchni. Pomieszczenie robi wrażenie.

Shakira jest jedną z najbardziej znanych popowych wokalistek na świecie. Swoją karierę zaczynała kilkanaście lat temu, a kluczem do międzynarodowego sukcesu okazał się utwór Whenever Wherever. 

Kariera nie przeszkodziła Shakirze ułozyć sobie życia prywatnego. Gwiazda przez kilkanaście lat tworzyła związek z synem prezydenta Argentyny. Para niespodziewania rozstała się, a na drodze piosenkarki stanął o dekadę młodszy od niej Gerard Pique. Przystojny piłkarz zawrócił jej w głowie podczas mundialu w RPA w 2010 roku. Wokalistka i środkowy obrońca klubu FC Barcelona poznali się podczas nagrań do teledysku Waka Waka, który to utwór był hymnem mistrzostw. Od tamtej pory są nierozłączni i doczekali się dwóch uroczych synów.

Chłopcy od czasu do czasu pojawiają się na zdjęciach, które trafiają do sieci. Rodzice chętnie chwalą się kadrami, na których pozują z 8-letnim Milanem i 6-letnim Sashą. Tym razem gwiazda pokazała, jak smaży z chłopcami naleśniki.

Shakira gotuje z synami. Jak urządziła kuchnię?

Shakira nagrała zabawne wideo, na którym pokazała, jak świetnie bawi się z synami, przygotowując naleśniki. Banalna na pozór potrawa sprawiła gwieździe niemało kłopotów, ale niezrażona walczyła o to, żeby śniadaniowy przysmak wyszedł perfekcyjnie. Idealnie w roli pomocnika odnalazł się Milan, który w pewnym momencie stwierdził, że jego mama robi najlepsze naleśniki na świecie. Piękna blondynka wykazała się wielkim poczuciem humoru podczas nagrywania wideo.

Dzisiaj naleśnikowa przygoda – napisała gwiazda.

Chłopcy są niezwykle uroczy, ale my korzystamy z okazji i przyglądamy się także kuchni Shakiry. Imponujące wnętrze robi wrażenie. To prawdziwy raj dla kucharza. Piękne jasne meble, ogromna przestrzeń robocza, wszystkie niezbędne sprzęty. Nic dziwnego, że gwiazda chętnie spędza tam czas z dziećmi. Wspólne gotowanie to w końcu jeden z najlepszych pomysłów na spędzenie czasu z najbliższymi.


Shakira gotuje z synami

Shakira gotuje z synami

Shakira gotuje z synami

Shakira gotuje z synami

Shakira gotuje z synami

Shakira gotuje z synami

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×