Shakira pokazała synów w przepięknej sesji. Milan i Sasha oszałamiają urodą. Młodszy to wykapana mama

Shakira z synami

Shakira z synami

Shakira i jej partner Gerard Pique doczekali się dwóch synów. Wokalistka pokazała najnowsze zdjęcie Milana i Sashy. Jak wyglądają chłopcy?

Shakira jest jedną z najbardziej znanych popowych wokalistek na świecie. Latynoska zaczynała swoją karierę kilkanaście lat temu, a kluczem do międzynarodowego sukcesu okazał się utwór Whenever Wherever. Dzięki tej piosence usłyszał o niej cały świat. Od tamtej pory w jej życiu sukces gonił kolejny sukces. Pochodząca z Kolumbii artystka związana ze sceną była dużo wcześniej, jednak dopiero anglojęzyczny album wypromował jej twórczość. Teraz ma już ugruntowaną pozycję w show-biznesie i sporo piosenek wykonuje również w języku hiszpańskim.

W jej przypadku kariera zgrała się idealnie z udanym życiem prywatnym. Gwiazda przez kilkanaście lat tworzyła związek z synem prezydenta Argentyny. Para niespodziewania rozstała się, a na drodze piosenkarki stanął wówczas o dekadę młodszy od niej Gerard Pique. Przystojny piłkarz bez reszty zawrócił jej w głowie.

Shakira pokazała nowe zdjęcie synów

Shakira i środkowy obrońca klubu FC Barcelona poznali się podczas nagrań do teledysku Waka Waka. Hymn mundialu 2010 był nagrywany w RPA, a obecny partner wokalistki pojawia się w nim jedynie przez sekundę. To jednak wystarczyło, by połączyło ich żarliwe uczucie. Nie przeszkodziła im nawet różnica wieku. Zakochani wspaniale się dogadują, ale nie zdecydowali się jeszcze na sformalizowanie tej relacji. Wspólnie jednak wychowują dwóch synów.

Chłopcy od czasu do czasu pojawiają się na zdjęciach, które trafiają do sieci. Rodzice chętnie chwalą się kadrami, na których pozują z 8-letnim Milanem i 6-letnim Sashą. Tym razem dumna mama postanowiła wrzucić na Instagram fotografię, na której można podziwiać ją razem z chłopcami.

Zgadnijcie kogo przywiozłam na @wavegarden_official! – podpisała zdjęcie.

Fani natychmiast ruszyli z komentarzami i nie szczędzili komplementów pod adresem synów wokalistki i piłkarza. Milan i Sasha wywołali prawdziwe poruszenie.

  • Jacy oni są przystojni.
  • Milan wygląda zupełnie jak Gerard a Sasha, to kopia mamy.
  • Sasha jest do Ciebie taki podobny.
  • Śliczni chłopcy.
  • Piękna mama i piekni synowie.

Nie można się dziwić fanom Shakiry. Od chłopców nie można oderwać oczu.


Shakira z synem Milanem i Sashą

Shakira z synem Milanem i Sashą

Gerard Pique i Shakira z synami

Gerard Pique i Shakira z synami

Gerard Pique i Shakira z synami

Gerard Pique i Shakira z synami

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×