Shakira przerwała milczenie po rozstaniu z Gerardem Pique. W godzinę zebrała milion lajków i tysiące komentarzy. Część fanów była zniesmaczona

Shakira, Gerard Pique

Shakira, Gerard Pique

Shakira wróciła do mediów społecznościowych po głośnym zerwaniu z Gerardem Pique. Jak poradziła sobie z rozstaniem? Najnowsza publikacja wywołała sporo emocji wśród fanów.

Rozstanie Shakiry i Gerarda Pique było dla ich fanów i całej branży rozrywkowej prawdziwym szokiem. Kolumbijska wokalistka i obrońca klubu FC Barcelona poinformowali opinię publiczną o swojej decyzji, publikując wspólne oświadczenie.

Jedna z najpopularniejszych par w show-biznesie poznała się w 2010 roku przy okazji kręcenia klipu do piosenki Waka Waka, będącej oficjalnym hymnem Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej w RPA. W teledysku wzięło udział wielu światowej sławy piłkarzy, w tym Gerard. Między gwiazdami od razu zaiskrzyło i już w marcu 2011 roku wokalistka za pośrednictwem Twittera oznajmiła, że oficjalnie zostali parą.

22 stycznia 2013 roku zakochani powitali na świecie pierwszego syna, Milana, a już dwa lata później, 29 stycznia 2015 roku, ich rodzina powiększyła się kolejnego chłopca, któremu nadali imię Sasha. W obu przypadkach zdecydowali się na wspólne ciążowe sesje, z których dochód został przekazany na konto Fundacji UNICEF.

Para pozostawała w związku przez 11 lat, a prawdopodobną przyczyną ich rozstania była zdrada, której dopuścił się piłkarz. Jak dotąd ani wokalistka, ani obrońca FC Barcelony nie potwierdzili jednak tych informacji.

Shakira przerwała milczenie po rozstaniu z Gerardem Pique

Światowej sławy wokalistka postanowiła przerwać milczenie po bolesnym rozstaniu, publikując na swoim Instagramie wideo związane z premierą najnowszego odcinka show Dancing With Myself, w którym jest jurorką. Na nagraniu możemy zobaczyć Shakirę w towarzystwie pozostałych jurorów show – Nicka Jonasa i Lizy Koshy. Cała trójka wydaje się być w doskonałych nastrojach, robiąc przed kamerą zabawne miny i wykonując taneczne ruchy.

Była partnerka o dziesięć lat młodszego Gerarda Pique, napisała pod nagraniem:

Nie przegap dzisiejszego odcinka!

Wideo w krótkim czasie zebrało ponad 1 milion polubień, a w komentarzach pojawiło się mnóstwo ciepłych słów ze strony jej fanów:

  • Kochamy Cię!
  • Najpiękniejsza kobieta na świecie
  • Wyglądasz przepięknie!
  • Tak cenna, jak promień światła!

Byli też tacy, których entuzjazm nie trwał długo. Część internautów zwróciła uwagę, że Shakira, podpisując kontrakt z producentami widowiska, zobowiązała się do publikowania zajawek, które mają na celu przyciągnąć widzów przed telewizory.

  • Jestem zniesmaczona, że w trudnym czasie Shakira musi publikować takie coś.
  • To stary filmik.
  • Kontrakt zobowiązał ją do wrzucenia tego filmu. Zwasze to robi, gdy zbliża się nowy odcinek.

Jak myślicie, czy dobry humor Shakiry, to tylko pozory? W końcu program nie jest emitowany na żywo, a udostępnione nagranie powstało na długo przed doniesieniami o rozstaniu…


Shakira

Shakira

Gerard Pique i Shakira z synami

Gerard Pique i Shakira z synami

Shakira

Shakira

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×