Szukaj

Shakira śmiga na deskorolce. Nie dość, że wygląda jak nastolatka, to jeszcze nieźle wymiata [Wideo]

Shakira na deskorolce

Shakira na deskorolce

Shakira już nie raz udowodniła, że w ogóle nie wygląda na swój wiek. Jej najnowsza pasja, której się oddaje z wielkim entuzjazmem, tylko to podkreśla. Jak ona śmiga na deskorolce!

Shakira 2 lutego tego roku skończyła 43 lata, a mimo to wygląda i zachowuje się jak nastolatka. Niejednokrotnie udowodniła, publikując zdjęcia, że czas się jej nie ima, a energii może jej pozazdrościć cała drużyna cheerleaderek. Wiadomo także, że sport to część jej życia i to ona pomaga jej utrzymywać świetną formę.

Zrobiła światową karierę, a zadebiutowała już w 1991 roku. To wtedy w Kolumbii ukazał się wtedy na rynku jej pierwszy album studyjny – Magia. Jeszcze większą popularność zyskała, kiedy związała się ze słynnym hiszpańskim piłkarzem, Gerardem Piqué, z którym stworzyła szczęśliwą rodzinę. Mają dwóch synów Milana i Sashę. Doskonale sprawdzają się w roli rodziców, czego dowodem są zdjęcia chłopców, które co jakiś czas trafiają do sieci. Nie ukrywają też swoich uczuć, a na ich social mediach nie brakuje romantycznych kadrów pełnych miłości.

Jakiś czas temu Shakira wyznała fanom, że ma nową pasję, a teraz ją z zamiłowaniem szlifuje. Jak ona jeździ na deskorolce!

Shakira na deskorolce

Shakira jest bardzo wysportowana, a kondycji może jej pozazdrościć niejedna osoba. Jest też pełna pasji, a jak już się za coś zabiera, to doprowadza to do doskonałości. Zawsze idzie do przodu. W lipcu zachęciła internautów do poszukiwania nowych pasji, sama chwaląc się swoją – deskorolką.

Zawsze mówię, znajdujcie nowe hobby w waszym życiu – napisała wtedy.

Minęły niecałe 3 miesiące, a ona nową umiejętność doprowadziła do perfekcji. Jak ona wymiata na desce! Właśnie opublikowała wideo ze swoimi popisami. Chyba trzeba zacząć zbierać szczęki z podłogi, bo nie dość, że wygląda jak nastolatka, to jeszcze jeździ jak profesjonalista. W krótkim czasie osiągnęła wysoki poziom.

 

Jej obserwujący są pod ogromnym wrażeniem, Komplementują jej wygląd, a także piszą, że niezmiennie od lat jest dla nich inspiracja i żywym dowodem na to, że niemożliwe nie istnieje.


Shakira na deskorolce

Shakira na deskorolce

Shakira - nowa pasja

Shakira - nowa pasja

Shakira na Maledivach

Shakira na Maledivach

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×