Shakira wzięła na cel 23-letnią kochankę Gerarda Pique. Wbiła ją w ziemię i zagroziła druzgocącymi konsekwencjami

Shakira, Gerard Pique, Clara Chia Marti

Shakira, Gerard Pique, Clara Chia Marti

Shakira udzieliła nowego wywiadu meksykańskim mediom. Ależ dowaliła 23-letniej kochance Gerarda Pique! Młoda studentka na długo zapamięta jej słowa. Co powiedziała weteranka latynoskiej muzyki? 

Shakira i Gerard Pique poznali się na planie teledysku do mundialowej piosenki Waka Waka. Para nigdy nie wzięła ślubu. Za to doczekała się dwóch synów: Milana i Sashy. Rodzinną sielankę zakończył zawodnik FC Barcelony. W zeszłym roku nawiązał romans z dziś 23-letnią studentką, Clarą Chią Marti. Katalończyk oszalał na jej punkcie. Skończyło się spakowaniem mu walizek i wyrzuceniem go z domu przez kolumbijską wokalistkę. Latynoska długo milczała na temat burzliwego rozstania. Dopiero w styczniu przeszła do kontrataku. Wypuściła diss, uderzając zarówno w swojego ex, jak i jego kochankę.

Jestem warta więcej niż dwie 22-latki. Wymieniłeś Ferrari na Twingo. Wymieniłeś Rolexa na Casio. Na siłowni bywasz często, ale czasem warto popracować też nad mózgiem – śpiewała o Clarze.

W piosence padły nawet słowa o byłej teściowej.

Zostawiłeś mi teściową jako sąsiadkę. Z reporterami pod drzwiami i długiem. Myślałeś, że mnie zranisz, ale wróciłam silniejsza. Kobiety już nie płaczą, kobiety mają głos. Nie żywię urazy, powodzenia z moim zamiennikiem – składała kolejne wersy.

Kilka dni temu premierę miał drugi banger utrzymany w podobnym stylu. Tym razem nagrała go u boku wokalistki Karol G. Shakira zasugerowała, że ojciec jej synów na poważnie myśli o powrocie do niej.

Teraz chcesz wrócić. (…) Kochanie, co się stało? Nie byłeś zakochany? Po co mnie szukasz, skoro wiesz, że nie powtarzam błędów. Powiedz swojej nowej, że nie rywalizuję o mężczyzn – wyśpiewała.

Idolka milionów kobiet po raz kolejny rozprawiła się z Clarą – mocnymi słowami wbiła ją w ziemię. Nie zabrakło nietypowej groźby. 46-latka nawiązała do piekła. Jej młoda oponentka rzekomo ma w nim zagwarantowane miejsce.

Shakira kontra Clara Chia Marti. Co powiedziała Kolumbijka?

Matka dzieci Pique udzieliła wywiadu meksykańskiej stacji telewizyjnej Canal Estrellas. Sporo uwagi poświęcono w nim Clarze. Studentka – jak zauważyła Kolumbijka – nie przestrzega „dziewczęcego kodeksu” randkowania. Zdaniem wokalistki, w piekle istnieje „specjalne miejsce” dla kobiet, które nie wspierają się nawzajem i odbijają sobie partnerów. Trudno odebrać to inaczej niż jako jakąś formę groźby wobec Clary i innych pań, postępujących w ten sposób.

Nie obyło się pozytywniejszych wątków. Shakira pochwaliła się przemianą. Od czasu rozstania z piłkarzem wybiła się na niezależność. Nie potrzebuje żadnego mężczyzny, aby cieszyć się szczęściem i jest samowystarczalna. Tylko tak trzymać!


Shakira i Gerard Pique

Shakira i Gerard Pique

Clara Chia Marti

Clara Chia Marti

Shakira z synami i Gerardem Pique

Shakira z synami i Gerardem Pique

Komentarze

 • Gość pisze:

  Pisali, że Clara to taka nieśmiała dziewczyna. Widać po zdjęciach 😁 Młoda dziewczyna która myślała, że się wybije na romansie że znanym piłkarzem. Nie pierwsza i nie ostatnia. Niestety tutaj poszło wszystko w drugą stronę i bardzo jej tak dobrze

 • Gość pisze:

  Złodziejki cudzych mężów/partnerów/ojców zawsze skończą marnie. To zwykłe dzi.ki

  • Gość pisze:

   Dokładnie!

  • Gość pisze:

   A nie pomysleles / as że może to sam piqe sobie poszedł … Jakby nie chciał to by nie poszedl

  • Gość pisze:

   to ty masz za pratnera jakiegoś głąbala któremu to mozna kazać odejść? ktorego mozna odbić? jakas bezmózgą rozwielitkę? ….takie niezalezne i silne baby wszystkie ale jak facet odchodzi to winia inna babe…. nie wiadomo kto głupszy 😛

  • Gość pisze:

   Bo taki facet to wyjątkowo łatwy łup do zabrania – nie ma wpływu na to, co robi 🙂

  • Gość pisze:

   No skoro facet dał sie odebrać to ci..a nie chłop a niech sobie zabiera dziada… bo jakby nie chciał to by nie poszedł za małolatą…. koniec kropka… prawdziwego faceta/partnera żadna kobieta nie jest w stanie odbić wiec szkoda jeździć po dziewczynie…

 • Gość pisze:

  Dala by sobie spokój bo tylko takim podjudzaniem dojdzie do tragedii myślałem że Shakira jest mądrzejsza a tu wychodzi ze jest gupia jak but

  • Gość pisze:

   On tez zdradzala swojego narzeczonego i odeszla do Pikue, swieta nie byla. A te glupkowate piosenki zranionej dziewczynki są wrecz żenująco komiczne. Kobieta z klasą nie robi takiego cyrku, powinna chronić swoich synów przed tym skandalem, a tutaj przepychanki publiczne rodem z podstawówki

  • Gość pisze:

   Ona nie musi być kobietą z klasą. Ważne że jest kobietą z kasą i ciśnie ją z piosenek o niewierności partnera i niemoralnej dziewczyny, która wlazła z buciorami do jej domu i łóżka

 • Gość pisze:

  Niestety, starszy facet, wie jak omotac młoda dziewczynę.
  Pewnie n!opowiadał jej że są już dawno w separacji i jaki to on biedny a ta ex taka jedzą itd.

  • Gość pisze:

   Zrobi jej dzieciaka i pogoni do rodziców. I miłość się zakończy 😂

 • Gość pisze:

  Jak inni niestety stara prawda zawsze się sprawdza pies nie da suka nie weźmie czy jakos tak ale tego kwiatu pełno więc można wybierać a reszta wiadomo bierz byle co to bierz ja mam czas inni juź nie mają i to tyle

 • Gośćjaaaaaa pisze:

  Ale skromne zdjęciuszka Widać od razu kto zacz!!!!

 • Gość pisze:

  Dokładnie, młoda wiedziała że Pique jest w związku,ma rodzinę i małe dzieci. Czemu nie szukała chlopaka w swoim wieku? Zero ambicji i honoru.

 • Ala pisze:

  Też tak uważam. Byłoby dla wszystkich kobiet lepiej, gdybyśmy trzymały się zasad tego niepisanego kodeksu. Te które się nie trzymają powinien spotkać ostracyzm. W końcu społeczność kobiet to jest coś szczególnego.

  • Gość pisze:

   Ala nie wiem na jakim świecie żyjesz ale coś takiego jak solidarność kobiet nie istnieje. Społeczność kobiet to rzeczywiście coś szczegolnego: plotkowanie, zazdrość, ocenianie jest na porządku dziennym.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×