Shakira opowiedziała o walce ze straszną chorobą. Uzdrowiła ją woda święcona! Niewiarygodny cud

Shakira

Shakira

Shakira w 2017 roku wpadła w depresję spowodowaną poważnymi problemami ze zdrowiem. Gwiazda po latach wyznała, jak wyszła na prostą. Pomogła jej woda święcona, ale to nie wszystko.

Shakira bardzo rzadko wypowiada się w prywatnych sprawach. Za każdym razem rozważnie dobiera słowa, by nic nie zostało obrócone na niekorzyść jej i jej najbliższych. Nie jest jednak tajemnicą, że gwiazda w 2017 roku zmagała się z depresją. Dopiero teraz, po dwóch latach, zdecydowała się ujawnić kulisy swojej walki z podstępną chorobą.

Zobacz: Porażające oświadczenie Shakiry w sprawie stanu zdrowia! To koniec?!

Jak Shakira pokonała depresję?

Shakira nie ukrywa, że okres, w którym cierpiała na depresję był ciężki nie tylko dla niej, ale także dla jej rodziny i przyjaciół. Jak sama przyznała, jej partner, Gerard Pique, po raz pierwszy widział ją w tak fatalnej formie.

Zanim gwiazda wróciła do obecnego stanu postanowiła wycofać się z życia publicznego, odrzuciła kilka kontraktów reklamowych i anulowała zaplanowane koncerty w ramach swojej trasy El Dorado Tour. O chwilowej rezygnacji z występów poinformowała publiczność za pośrednictwem Instagrama:

Pod koniec października, podczas prób do trasy koncertowej, poczułam dziwną chrypkę, która przeszkodziła mi w śpiewaniu. Po zbadaniu lekarze odkryli krwotok na prawej strunie głosowej – brzmiało oświadczenie artystki.

Zobacz: Poważna choroba zmusiła Shakirę do odwołania trasy koncertowej! Piosenkarka wydała nowe oświadczenie w sprawie dalszej kariery!

Słynna Kolumbijka dopiero teraz udzieliła wywiadu, w którym rozliczyła się z ciężką przeszłością. W rozmowie z The Guardian opowiedziała, jak wyglądało jej życie podczas choroby:

Był moment, że nie mogłam wstać z łóżka. Byłam w depresji – przyznała z rozbrajającą szczerością.

Shakira z ukochanym- Nowy Jork 2019

Shakira i Gerard Pique (2019 rok)

Na szczęście z gwiazdą jest już o wiele lepiej. Jak sama przyznaje, uczy się żyć na nowo i cieszyć z każdego dnia. W dalszej części rozmowy z brytyjskim dziennikiem opowiedziała, jak wyglądał jej powrót do formy:

Potrzebowałam albo operacji, albo boskiej interwencji – dodała.

Zobacz: Shakira wróciła do formy! Choroba wyzwoliła w niej prawdziwego demona seksu! J.Lo to przy niej pikuś!

Shakira w 2018 roku, jeden z pierwszych występów po dłuższej przerwie spowodowanej chorobą

Lekarze zaproponowali piosenkarce operację strun głosowych, ale ta nie zgodziła się na nią. Shakira postanowiła zaufać swojej intuicji i wybrała bardziej alternatywne metody leczenia. Stosowała hipnozę, medytację i piła wodę święconą z Lourdes.

Efekty pojawiły się zadziwiająco szybko. Już po kilku miesiącach gwiazda odzyskała głos, pokonała depresję, a rok później wróciła na scenę.  Całość określiła „religijnym doświadczeniem”, które dziś rozpatruje w kategoriach cudu.

Zobacz: Shakira wyprostowała i przefarbowała włosy! Wow! Prawie jej nie poznaliśmy


Shakira w prostych włosach

Shakira w prostych włosach

Shakira w prostych włosach

Shakira w prostych włosach

Shakira i Gerard Piqué pozują razem

Shakira i Gerard Piqué pozują razem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×