Słodki synek Shakiry to twardy zawodnik. Dumna wokalistka pochwaliła się sukcesem Sashy. „To ja jestem tą obłąkaną kobietą krzyczącą z tyłu”

Shakira z synami

Shakira z synami

Shakira pochwaliła się na Instagramie sukcesem synka. 6-letni Sasha zaliczył niemały sukces. Dumna mama nie mogła się powstrzymać od okrzyków radości.

Shakira jest jedną z najbardziej znanych popowych wokalistek na świecie, ale także też jedną z najpiękniejszych WAG’s. Swoją karierę zaczynała kilkanaście lat temu, a kluczem do międzynarodowego sukcesu okazał się utwór Whenever Wherever, który do dzis potrafi zanucić wielu ludzi.

Praca nie przeszkodziła Shakirze ułożyć sobie życia prywatnego. Gwiazda przez kilkanaście lat tworzyła związek z synem prezydenta Argentyny. Para niespodziewania rozstała się, a na drodze piosenkarki stanął o dziesięć lat młodszy od niej Gerard Pique. Przystojny piłkarz zawrócił jej w głowie podczas mundialu w RPA w 2010 roku. Wokalistka i środkowy obrońca klubu FC Barcelona poznali się podczas nagrań do teledysku Waka Waka –  utwór był hymnem mistrzostw.

Podczas Mundialu poznałam miłość mojego życia. To była miłość od pierwszego wejrzenia. Oboje wiedzieliśmy, że już zawsze będziemy razem – mówiła wokalistka.

Od tamtej pory są nierozłączni i doczekali się dwóch uroczych synów. Rodzice chętnie chwalą się kadrami, na których pozują z 8-letnim Milanem i 6-letnim Sashą. W czwartek Shakira pochwaliła się sukcesem młodszego z nich.

Shakira pochwaliła się talentem i sukcesem synka

Najlepiej zarabiająca kolumbijska artystka wszech czasów i były reprezentant Hiszpanii w piłce nożnej, Gerard Piqué w 2013 roku przywitali na świecie Milana, a 2 lata później Sashę. Shakira chętnie chwali się w sieci swoimi chłopcami. Pokazywała już, jak razem gotują, ćwiczą na siłowni, a także to, że obaj są zapalonymi sportowcami. Okazuje się, że młodszy z nich jest utalentowanym karateką i w tej właśnie dziedzinie odnosi sukcesy.

Na Instagramie gwiazdy pojawiło się wideo, na którym widać, jak sześciolatek odbiera złoty medal. Wokalistka skomentowała wszystko w niezwykle dowcipny sposób:

Kiedy twój sześciolatek coś osiągnie, a ty jesteś bardziej zainteresowana tym, niż zdobywaniem Grammy!
Btw to ja jestem tą obłąkaną kobietą krzyczącą z tyłu – napisała Shakira.

Pod postem zaroiło się od gratulacji. Słodki i waleczny blondasek podbił serca fanów znanej mamy.


Syn Shakiry jest utalentowanym karateką

Syn Shakiry jest utalentowanym karateką

Shakira gotuje z synami

Shakira gotuje z synami

Shakira gotuje z synami

Shakira gotuje z synami

Komentarze

  • Łukasz ze Szczecina pisze:

    No no, ma chłopak konkretny cios. A ułożenie ciała w powietrzu + rozwiana fryzura prezentują się bardzo filmowo. Nie dziwią reakcje słynnej mamy, choć tata też chyba mu pogratulował. Wesołych Świąt!

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×