Kiedy nowe odcinki najpopularniejszych polskich seriali? M jak miłość, Druga Szansa, Pierwsza miłość i inne… Mamy całą rozpiskę!

Seriale na jesień 2017

Seriale na jesień 2017

Seriale na jesień 2017 – kiedy nowe odcinki?

Lato powoli dobiega końca i chociaż dla wielu oznacza to koniec wolnego, są też dobre wiadomości. Jesienią stacje telewizyjne przygotowały jak najlepsze oferty programowe – wciągające shows, pasjonujące filmy i oczywiście kultowe seriale, bez których nie wyobrażamy sobie długich wieczorów. Żebyście wiedzieli na co przygotować się jesienią, prezentujemy harmonogram kultowych seriali – kiedy pierwsze odcinki nowych sezonów?

M jak Miłość– premiera 28.08 Pierwszy powakacyjny epizod (1307) zobaczymy punktualnie o 20.40, a tuż po nim tradycyjnie już kulisy serialu, oczywiście TVP2

Barwy Szczęścia – powróciły już 21 sierpnia. Emitowane będą od poniedziałku do piątku o godzinie 20.05 na antenie TVP2, a powtórki  zobaczyć można kolejnego dnia o 10.50 oraz 19.25

„Na Wspólnej” na szczęście zostało z nami przez wakacje, więc kolejne odcinki będziemy mogli standardowo oglądać w TVN od poniedziałku do czwartku o godzinie 20.15.

„Druga Szansa” – na nowe perypetie Małgorzaty Kożuchowskiej w serialu będziemy musieli poczekać do 11 września, poniedziałek, oczywiście stacja TVN.

Pierwsza Miłość” – Premierowy odcinek polsatowskiego serialu w poniedziałek 4 września o godzinie 18.00, emisja zawsze w poniedziałki i wtorki, a powtórki kolejnego dnia – o godzinie 14.00.

Miłego oglądania 🙂

Zobacz: Bunt gwiazd “M jak miłość”! Nie zgadzają się z kontrowersyjną decyzją producentów!

M jak miłość obsada

M jak miłość kiedy nowe odcinki

Serial Druga Szansa obsada

Serial Druga Szansa wraca 11 września do TVN

Pierwsza miłość, Ewa (Ewa Gawryluk), Michał (Wojciech Błach)

Pierwsza miłość – odcinki na jesień 2017


Urodziny Teresy Lipowskiej na planie M jak miłość

Urodziny Teresy Lipowskiej na planie M jak miłość

Druga Szansa - TVN jesienna ramówka 2017

Druga Szansa - TVN jesienna ramówka 2017

Barwy Szczęścia - Amin Bensalem

Barwy Szczęścia - Amin Bensalem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×