Szukaj

„Przyjaciele” z innym tytułem i piosenką. Doskonale znany hit miał promować kultowy serial

Przyjaciele

Przyjaciele

Przyjaciele to serial, który pokochały miliony widzów na całym świecie. Jednak nie trzeba być wielkim wielbicielem produkcji, żeby nie kojarzyć piosenki z czołówki i znanego wszystkim tytułu. Wyobrażacie sobie, że miało być zupełnie inaczej?

Serial Przyjaciele dorobił się milionów fanów na całym świecie. Ponownie jest o nim głośno, gdyż nowe pokolenie zaczęło go oglądać i uwielbiać perypetie przyjaciół z Nowego Jorku.  Od momentu ogłoszenia powrotu Przyjaciół na ekrany, wszyscy z niecierpliwością czekają na kolejne szczegóły. Jedna z głównych bohaterek – Courteney Cox, czyli serialowa Monica Geller, zdradziła, czego mogą spodziewać się wielbiciele serialu. Powrót potwierdziła także Jennifer Aniston.

Po 16 latach zostanie wyemitowany odcinek specjalny, a wszyscy dotychczasowi aktorzy spotkają się znów na planie. Ta wiadomość spotkała się z wielkim entuzjazmem wśród widzów. Wszyscy znają ten tytuł i piosenkę początkową. Miało być jednak inaczej. Jak?

Jak tytuł mieli mieć Przyjaciele i jaka miała być piosenka początkowa?

Ten kultowy serial, na którego kontynuację czeka wielu fanów na całym świecie, miał zostać wyemitowany z innym tytułem i piosenka w czołówce.

Serial nazywał się Friends Like Us. Taki pomysł nie spodobał się wówczas władzom stacji NBC. Nie zmieniła tego nawet wykorzystana w czołówce piosenka Shiny Happy People zespołu R.E.M. Finalnie przewodnim motywem muzycznym stał się utwór I’ll Be There For You w wykonaniu The Rembrandts i fani nie wyobrażają sobie produkcji w innym kształcie.

Charakterystyczne klaśnięcia w czołówce, to zasługa jednego ze współtwórców serialu, Kevina Brighta. Uważał, że pasują lepiej niż bębny. Nie da się już teraz wyobrazić sobie czołówki bez nich.

Przyjaciele. Co zobaczymy w specjalnym odcinku serialu?

Courteney Cox zdradziła, co zobaczymy w specjalnym odcinku. Wyznała fanom, że z niecierpliwością czeka na spotkanie w kultowym już studiu. Będą znane z nagranych już odcinków scenografie.

Ekscytujące jest to, że po raz pierwszy spotkamy się wszyscy, w tym samym studiu, gdzie nakręcone były poprzednie odcinki Przyjaciół i będziemy rozmawiać o serialu. To będzie na HBO Max i jestem bardzo podekscytowana. Będziemy się świetnie bawić – powiedziała Cox w rozmowie z komikiem Kevinem Nealonem

Będzie wspaniale. Nigdy czegoś takiego nie robiliśmy, wszyscy spotykamy się, by porozmawiać o tym, jakie niesamowite doświadczenie nas spotkało – mówiła.


Przyjaciele

Przyjaciele

Przyjaciele

Przyjaciele

Przyjaciele

Przyjaciele

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×