Szukaj

Eurowizja 2019: Sergey Lazarev opublikował utwór. Czy Rosja wygra? Posłuchaj piosenki faworyta bukmacherów

Eurowizja 2019 Rosja Sergey

Rosja faworytem Eurowizji 2019. Piosenka Scream, którą śpiewa Sergey Lazarev typowana jest do zwycięstwa w konkursie. Posłuchaj utworu, który właśnie trafił do sieci.

Sergey Lazarev wraca na Eurowizję! Przystojniak z Rosji już raz próbował swoich szans podczas konkursu. Reprezentował swój kraj w 2016 roku z piosenką You Are The Only One. Widzowie tak bardzo go pokochali, że według ich głosów zajął pierwsze miejsce. Ostatecznie po zsumowaniu z głosami jurorskimi, zakończył przygodę na trzecim miejscu. Wyprzedziła go Australia oraz triumfująca wtedy Ukraina. Jak będzie tym razem?

Wokalista trzymał swoich fanów w niepewności do samego końca. Swoją propozycję, z którą ma zamiar wygrać 64. Konkurs Piosenki Eurowizji zaprezentował na początku marca. Utwór Scream ma bardzo nowoczesne brzmienie, i nieco różni się od jego wcześniejszego singla. Tym razem mężczyzna stawia na balladę, którą ma zamiar chwycić Europę za serca i pokazać swoje wszystkie wokalne atuty. Posłuchajcie koniecznie i oceńcie!

Przypomnimy tylko, że Rosja jest typowana przez większość bukmacherów jako faworyt tegorocznej Eurowizji. Na drodze na szczyt może przeszkodzić mu jednak reprezentant Włochów, który w zestawieniach depcze mu po piętach! Polskę reprezentować będzie folkowy zespół Tulia, który wykona piosenkę Fire of LovePali się.

Jaki będzie werdykt? Przekonany się podczas finału, który już 18 maja.

Ewa Farna Eurowizji mówi stanowcze NIE. A jak ocenia wybór Tulii na reprezentanta Polski? [WIDEO]

Eurowizja 2019: Tulia wywróciła rankingi bukmacherów do góry nogami! Po premierze piosenki wystrzeliły jak rakieta! Jest coraz lepiej!

Z OSTATNIEJ CHWILI: Polska piosenka na Eurowizję 2019 opublikowana! Tulia z “Fire of love” zmiecie konkurencję w pył! [WIDEO]


Sergey Lazarev w półfinale Eurowizji 2016 - wideo

Sergey Lazarev w półfinale Eurowizji 2016 - wideo

Sergey Lazarev - You Are The Only One - plagiat Rosji na Eurowizji 2016

Sergey Lazarev - You Are The Only One - plagiat Rosji na Eurowizji 2016

Jaki tytuł ma ruska piosenka na Eurowizji 2016? You Are The Only One

Jaki tytuł ma ruska piosenka na Eurowizji 2016? You Are The Only One

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×