Już wszystko jasne! Serena Williams ujawniła płeć dziecka Meghan Markle! Brytyjscy bukmacherzy zacierają ręce!

Meghan Markle Serena Williams

Meghan Markle Serena Williams

Serena Williams ujawniła płeć dziecka Meghan Markle

Serena Williams w swoim ostatnim wywiadzie wypowiedziała się w temacie swojego macierzyństwa. Tenisistka odniosła się także do innych mam, dając im rady wychowawcze. Tak się rozkręciła, że podczas rozmowy z mediami niechcący wyjawiła płeć dziecka Meghan Markle.

Już niebawem Meghan Markle pierwszy raz zostanie mamą. Ciąża księżnej jest obecnie gorącym tematem wśród brytyjskich mediów, które prześcigają się w swoich hipotezach porodowych. O porodzie Meghan napisano już prawie wszystko, wiadomo bowiem kiedy, gdzie, i w jakich warunkach ma rodzić żona brytyjskiego księcia. Media i internauci mają także swoje teorie spiskowe co do płci i imienia dziecka pary książęcej. Okazuje się, że oliwy do ognistego tematu dolała najbliższa przyjaciółka Markle – Serena Williams.

Nie jest tajemnicą, że słynna amerykańska tenisistka od dawna przyjaźni się z Meghan Markle. Sportsmenka wraz ze swoim małżonkiem byli na ślubie Meghan z księciem Harrym, oprócz tego Serena była również główną pomysłodawczynią i organizatorką wystawnego baby shower księżnej Sussexu, które odbyło się z wielką pompą w Nowym Jorku. Nic dziwnego, że panie mają mnóstwo wspólnych tematów, obie są Amerykankami, kochają show-biznes, jak również Serena od 2 lat sama jest mamą, zatem o macierzyństwie wie już sporo.

Niestety Williams udzielając ostatnio wywiadu powiedziała coś, co rozpaliło wszystkich fanów książęcej pary. Serena zaczęła od rady dla wszystkich mam:

Moja rada dla wszystkich rodziców: akceptuj błędy i nie oczekuj, że twoje dziecko będzie ideałem – ujawniła Serena.

Serena ma powody do wydawania tak stanowczych tez. Wiadomo bowiem, że wraz ze swoją siostrą Venus szybko zostały pozbawione dziecięcych marzeń przez własnego ojca tyrana, który widział w nich wyłącznie przyszłe gwiazdy tenisa. Serena w swojej dalszej wypowiedzi odniosła się również do przyjaciółki, którą zdaniem internautów jest właśnie Meghan Markle.

Moja przyjaciółka jest właśnie w ciąży – wyjaśnia ogólnikowo. Ciągle mówi o swoim dziecku: „Ona zrobi to, ona osiągnie tamto…” Ja na nią patrzę i mówię: „Nie możesz planować jej życia. Nie chcesz być taką matką”. A ona na to: „Rzeczywiście, chyba mam za wysokie oczekiwania” – wyjawia Serena

Czy Serena miała na myśli Meghan, tego do końca nie wiadomo, jednak jej wypowiedz natychmiast stała się rzekomym potwierdzeniem, że żona Harry’ego urodzi córkę. Amerykański Cosmopolitan przypomniał jednak fakt, że na słynnym baby shower Meghan goście przynosili prezenty owinięte w niebieskie papierki. To mogło więc sugerować, że jednak Meghan urodzi chłopca.

Serena Williams swoją wypowiedzią wywołała spory szum medialny w temacie płci dziecka Harry’ego i Meghan. Fani brytyjskiej rodziny królewskiej są w kropce. Jedynie bukmacherzy zacierają ręce z powstałego zamieszania, bowiem nowiny Sereny zapewnią im większy ruch w zakładach.

A wy jak obstawiacie, będzie chłopiec czy dziewczynka?

Zalana łzami Meghan Markle zaszantażowała księcia Harry’ego?! Wybuchła ostra małżeńska awantura!

Harry nie zobaczy swojego dziecka jako pierwszy. Skomplikowany proces wyjaśniamy w jednym zdaniu

W jakich warunkach urodzi Meghan Markle? Sekretne plany wyszły na jaw!


Ksi??na Sussex przylecia?a na baby shower do Nowego Jorku

Meghan Markle was spotted enjoying a night out in the Big Apple on Tuesday after her baby shower. She arrived at the Polo Bar in Manhattan at approximately 7pm for dinner with some of her closest friends. She walked in with her BFF Markus Anderson who reportedly introduced her and Prince Harry. They were joined by Jessica Mulroney and Serena Williams for the fun night on the town. Pictured: Serena Williams World Rights, No Portugal Rights

Serena Williams i Alexis Ohanian – ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle

Serena Williams i Alexis Ohanian – ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle

Serena Williams w marynarce, którą włożyła Meghan Markle

Serena Williams w marynarce, którą włożyła Meghan Markle

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×