Selena Gomez przerywa milczenie! Wróciła do social mediów po 3 miesiącach nieobecności

Selena Gomez paparazzi

Selena Gomez paparazzi

Selena Gomez wróciła na Instagram

Seena Gomez napisała posta na Instagramie pierwszy raz od załamania nerwowego, które przeszła pod koniec września. Po trzech miesiącach nieobecności w social mediach wróciła na swoje konto. Co opublikowała? Co napisała we wpisie? Fani byli zachwyceni jej powrotem. Zobaczcie zdjęcia

Selena Gomez rok 2018 może nazwać bez wątpienia pasmem nieszczęść. Rozstanie z The Weekndem, rozstanie z Justinem Bieberem i jego ślub z Hailey Baldwin, choroba, załamanie nerwowe, pobyt w szpitalu psychiatrycznym. Młodziutka gwiazda nie miała lekko, a gdy wydawało się, że staje na nogi – dotykało ją kolejne nieszczęście. Wygląda jednak na to, że po trzech miesiącach od załamania nerwowego, które przeszła pod koniec września, nareszcie wychodzi na prostą. Najlepszym na to dowodem jest fakt, że wróciła na swojego Instagrama.

Gomez opublikowała trzy czarno-białe zdjęcia i zwróciła się do swoich fanów:

Wiem, że od dawna nie mieliście ode mnie żadnych wieści, ale chciałam życzyć wszystkim szczęśliwego nowego roku i podziękować wam za miłość i wsparcie, które mi okazaliście. Zeszły rok był rokiem samodoskonalenia, wyzwań i rozwoju. To tego rodzaju wyzwania, które pokazują ci kim jesteś i co jesteś w stanie przeżyć. Zaufajcie mi, nie było łatwo, ale jestem dumna z osoby, którą się staję i jestem podekscytowana tym, co nadchodzi. Kocham was!

Myślicie, że kryzys już na dobre za nią?

Jak Justin Bieber nazywa Hailey Baldwin? Tak słodko nie zwracał się nawet do Seleny Gomez!

Lekarze nie mieli litości dla Seleny Gomez. Wypuścili ją z oddziału psychiatrycznego pod jednym warunkiem!

Historyczna chwila! Selena Gomez nie jest już królową Instagrama. Najwięcej fanów ma teraz…


Selena Gomez wróciła na InstagramSelena Gomez wróciła na Instagram
Selena Gomez wróciła na Instagram

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×