Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Odważna ciążowa stylizacja Meghan Markle przyprawi Elżbietę II o ból głowy. Takich rozcięć nie nosiła nawet przed ślubem!
Odważna ciążowa stylizacja Meghan Markle przyprawi Elżbietę II o ból głowy. Takich rozcięć nie nosiła nawet przed ślubem!

Odważna ciążowa stylizacja Meghan Markle przyprawi Elżbietę II o ból głowy....

Odważna ciążowa stylizacja Meghan Markle przyprawi Elżbietę II...

David Beckham wymierzył Victorii Beckham bolesny policzek na oczach świata. „Płakała dwa dni”
David Beckham wymierzył Victorii Beckham bolesny policzek na oczach świata. „Płakała dwa dni”

David Beckham wymierzył Victorii Beckham bolesny policzek na oczach świata. „Płakała...

David Beckham wymierzył Victorii Beckham bolesny policzek na...

Paparazzi dorwali Martę Kaczyńską z mężem i synem. Dawno nie wyglądała tak ślicznie
Paparazzi dorwali Martę Kaczyńską z mężem i synem. Dawno nie wyglądała tak ślicznie

Paparazzi dorwali Martę Kaczyńską z mężem i synem. Dawno nie wyglądała...

Paparazzi dorwali Martę Kaczyńską z mężem i synem....

Dziś poniedziałek, 22.10.2018

Podłamana Selena Gomez wychodzi ze szpitala. Na zdjęciach nie wygląda najlepiej

Selena Gomez paparazziSelena Gomez nie ma szans wyzdrowieć?

Ostatnie miesiące nie były łatwe dla Seleny Gomez, ale zdaje się, że pech prześladuje ją przynajmniej od kilku lat. Młodziutka wokalistka, którą spokojnie można umieścić w TOP5 najpopularniejszych młodych artystów na świecie, ani w miłości ani w życiu prywatnym nie znajduje ukojenia. Związek z gwiazdą The Weeknd i próba odbudowania relacji z Justinem Bieberem, która skończyła się fiaskiem, to zaledwie szczyt góry lodowej. Większe problemy dotyczą jej zdrowia.

Selena dawno przyznała już, że cierpi na chorobę autoimmunologiczną, która sprawa, że jej organizm atakuje sam siebie. Wokalistka leczyła również depresję i stany lękowe, których nabawiła się – cóż za zaskoczenie – przez Biebera i popularność, która ją przerosła. Okazuje się jednak, że problem jest dużo głębszy. Wydało się po przeszczepie nerki.

W ostatnim tygodniu Selena została dwa razy przyjęta do szpitala Cedars-Sinai w Los Angeles z powodu niskiej ilości białych krwinek w organizmie. Kilka godzin po zgłoszeniu się tam po raz drugi wokalistka wylądowała na oddziale zamkniętym. Gomez pozostaje pod ścisłą kontrolą lekarzy od czasu przeszczepu nerki, do którego doszło w zeszłym roku. Gdy zauważyła pogorszenie samopoczucia, sama zgłosiła się do centrum transplantologii, w którym leczono ją po poważnej operacji.

Następnego dnia trafiła tam po raz kolejny, a później odstawiono ją do szpitala psychiatrycznego. Wszystko z powodu histerii w którą wpadła, gdy lekarz nie chciał wypuścić jej z oddziału. Amerykańskie media donoszą, że gwiazda leczy się za pomocą terapii dialektyczno-behawioralnej, którą miała przechodzić w przeszłości. Tą metodą leczy się zaburzenia związane z borderline`em, co oznacza, że Selena będzie musiała się z nimi zmagać do końca życia.

Na zdjęciach, które wykonano tuż przed jej przymusowym pobytem w szpitalu psychiatrycznym, młoda gwiazda wygląda na wykończoną, chorą i naprawdę podłamaną. Myślicie, że powinna zrezygnować z show-biznesu na dobre?

Selena Gomez trafiła do szpitala psychiatrycznego. Jej stan jest bardzo ciężki

Selena Gomez ostro zaszalała ze swoim ciałem! Nowy rozmiar jej biustu robi piorunujące wrażenie!

Selena Gomez dawno nie zafundowała fanom takiego show. Zrzuciła ciuchy i pręży się na luksusowym jachcie w skąpym bikini!Czy Selena Gomez jest seksowna?

Komentarzy: 0


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×