Szukaj

Selena Gomez po raz ostatni o związku z Bieberem. Powiedziała o przemocy i traumie: „Padłam ofiarą pewnych nadużyć”

Selena Gomez

Selena Gomez

Selena Gomez, która niedawno wydała swoją nową płytę "Rare" wyznała w trakcie jednego z wywiadów w radiu, że była ofiarą przemocy psychicznej w związku z Justinem Bieberem. Fani są zszokowani.

Nowa płyta Seleny Gomez, która już zebrała wiele pochlebnych recenzji, to bez dwóch zdań dla artystki rozliczenie się z przeszłością. Rare powstała po wielu trudnych momentach w życiu piosenkarki – przeszczepie, załamaniu psychicznym. Nie brakuje w niej piosenek opowiadających o jej głośnym związku z Justinem Bieberem. Chodzi przede wszystkm o piosenki Cut You Off oraz Lose You To Love Me, fani są przekonani, że są to kawałki poświęcone byłemu gwiazdy.

Tym razem piosenkarka poszła o krok dalej i w wywiadzie dla amerykańskiego radia NPR przyznała, że była ofiarą przemocy psychicznej w związku z Bieberem.

Selena Gomez w bikini

Selena Gomez w bikini

Selena Gomez o relacji z Bieberem – To był trudny związek

Podczas wywiadu na temat swojego trzeciego singla Gomez powiedziała:

Wydaje mi się, że padłam ofiarą pewnych nadużyć podczas związku.

Zapytana przez reporterkę, czy odnosi się do „przemocy psychicznej”, Gomez odpowiedział twierdząco.

Tak i myślę, że musiałam znaleźć sposób, aby zrozumieć to jako dorosła.(…) Chociaż zdecydowanie nie chcę spędzić reszty życia na rozmowach na ten temat, jestem naprawdę dumna z tego, że mogę powiedzieć, że nigdy nie czułam się silniejsza i znalazłem sposób, aby po prostu przejść przez to – podsumowała Selena.

Dyskusja po raz pierwszy poszła w stronę Justina, gdy piosenkarka opowiedziała o swojej  piosence Lose You To Love Me, potwierdziła, że dotyczy ona jej relacji z Bieberem.

Jestem bardzo dumna z tej piosenki – zaczęła Selena – Czułam, że nie dostałam pełnego szacunku w zamknięciu tego związku i zaakceptowałem to, ale wiem, że potrzebowałem jakiegoś sposobu, aby powiedzieć kilka rzeczy, które chciałam powiedzieć.

Gwiazda podsumowała temat mówiąc:

To było bardzo trudne i cieszę się, że się skończyło.

Justin i Selena byli parą w latach 2011-2018. Po ostatecznym rozpadzie ich związku piosenkarz zaskoczył wszystkich fanów, gdy dość szybko poślubił Hailey Baldwin. Bieber odniósł się do niektórych kwestii w szczerym i długim wpisie na Instagramie we wrześniu 2019 r. Przyznał się m.in. do „brania dość ciężkich narkotyków”, „nadużyć we wszystkich swoich związkach” oraz „braku szacunku dla kobiet” w przeszłości.

Selena Gomez i Justin Bieber wrócą do siebie?

Selena Gomez i Justin Bieber wrócą do siebie?

 


Selena Gomez i Justin Bieber wrócą do siebie?

Selena Gomez i Justin Bieber wrócą do siebie?

Selena Gomez i Justin Bieber w 2011 roku

Selena Gomez i Justin Bieber w 2011 roku

Justin Bieber, Selena Gomez

Fotografia: screen z Instagram.com

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×