Szukaj

Selena Gomez wydała piosenkę „De Una Vez”. Śpiewa o Justinie Bieberze?

Selena Gomez

Selena Gomez

Selena Gomez wydała nową piosenkę, a fani natychmiast rozpoczęli spekulacje, że tekst jest o jej dawnym romansie z Justinem Bieberem. O czym dokładnie śpiewa w De Una Vez?

Justin Bieber zrobił światową karierę już jako nastolatek i nie schodzi ze szczytu po dziś dzień. Pokochały go młode dziewczyny na całym świecie. Media co rusz rozpisywały się o jego podbojach sercowych. Był w głośnym związku z Seleną Gomez, który nie skończył się najprzyjemniej.

Młoda wokalistka po rozstaniu przeszła załamanie nerwowe i trafiła do szpitala psychiatrycznego. Bieber odnalazł nową miłość – w krótkim czasie wziął pierwszy ślub z Hailey Baldwin, a po dwunastu miesiącach drugi. Gomez przez cały ten czas dochodziła do równowagi. Niedawno wyznała, że cierpi na chorobę afektywną dwubiegunową. Poddaje się terapii i w końcu wszystko zaczyna się u niej układać, jak trzeba. Nagrała także nową płytę, a fani widzą w jej tekstach rozliczenie z przeszłością.

Piosenka Seleny Gomez De Una  Vez o Justinie Bieberze

Piosenka ukazała się w czwartek, 14 stycznia, prawie rok po tym, jak artystka wydała swój album Rare. Jej nowy utwór zostanie umieszczony na nadchodzącym nowym albumie zatytułowanym Baila Congo (Zatańcz ze mną).

Nowa piosenka Seleny Gomez De Una Vez wywołała spekulacje, że teksty są o Justinie Bieberze. Hiszpańskojęzyczny utwór głównie mówi o uzdrowieniu po złamanym sercu.

Selena śpiewa w refrenie, że jest silniejsza sama po stracie kogoś, kogo kocha. Mówi też, że nie żałuje przeszłości, ale teraz się odrodziła. Sam tytuł – De Una Vez – oznacza Natychmiast. Dla jej fanów stało się jasne, że jest gotowa, aby iść dalej.

Fani natychmiast rozpoczęli dociekania, czy piosenka dotyczy jej burzliwego związku z Justinem.

  • Czy to tylko jatak myślę, czy #DeUnaVez Seleny Gomez to kolejna piosenka o Justinie Bieberze?
  • Nadal piszesz piosenki o #JustinieBieberze, kiedy jest zadowolony ze swojego życia?
  • Ciągle nie możesz zapomnieć?
  • Dziewczyno, idź w końcu do przodu!

Inni wskazywali, że myśleli, że rozdział o Selena-Justin został zamknięty na dobre po wydaniu Lose You to Love Me w styczniu 2020 roku. Czy to rzeczywiście kolejne rozliczanie się z przeszłością wie tylko sama Gomez.


Selena Gomez śpiewa o Justinie Bieberze

Selena Gomez śpiewa o Justinie Bieberze

Selena Gomez i Justin Bieber w 2011 roku

Selena Gomez i Justin Bieber w 2011 roku

Selena Gomez i Justin Bieber wrócą do siebie?

Selena Gomez i Justin Bieber wrócą do siebie?

Dodaj komentarz

  • Gość pisze:

    Rodziałam Justina i Seleny zakończył się w 2018 kiedy Bieber ożenił się z Hailey a nie kiedy Selena wydala piosenkę…

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×