Selena Gomez tak krótkich włosów jeszcze nie miała. Na najnowszym selfie wygląda zniewalająco. Ta fryzura będzie hitem

Selena Gomez

Selena Gomez

Selena Gomez pokazała się fanom na nowym selfie. Artystka jeszcze nigdy nie miała tak krótkich włosów. Wróciła do naturalnego koloru i zachwyciła fanów. Zobaczcie, jak świetnie wygląda. 

Selena Gomez w show-biznesie jest obecna od dziecka. Gwiazda występowała w popularnych produkcjach Disneya, dzięki czemu zyskała sobie popularność na całym świecie. Jest nie tylko świetną aktorką, ale także wokalistką. Artystka cały czas wydaje kolejne hity, które zyskują sobie fanów z całego świata. O jej wielkiej popularności może świadczyć ilość internautów, którzy śledzą jej poczynania w social mediach. Jej konto obserwuje ponad 273 miliony osób, co jest znakomitym wynikiem.

Kilka lat temu media interesowały się nią również ze względu na związek z Justinem Bieberem. Wokaliści spotykali się na początku swojej kariery w show-biznesie i byli jedną z ulubionych młodych par. Po kilku latach ich drogi się rozeszły, a każdy z nich ułożył sobie życie na nowo. Nie stracili jednak na popularności i bezustannie są wzorem dla młodych ludzi.

Selena Gomez zachwyca nową fryzurą

Selena Gomez jak każda kobieta uwielbia eksperymentować z wyglądem. Wokalistka pokazywała się fanom już w najróżniejszych wydaniach. Była szatynką, brunetką, a całkiem niedawno także blondynką. Jasne włosy szybko się jej jednak znudziły i postanowiła wrócić do ciemniejszych kosmyków. Gwiazda nie boi się też różnych długości. Jako nastolatka zdecydowanie wolała nosić dłuższe włosy. Z biegiem czasu jej włosy stają się jednak coraz krótsze. Ostatnio artystka zdecydowała się przyciąć je aż do ramion.

Teraz jednak postanowiła jeszcze bardziej skrócić włosy. Sięgają one zaledwie za ucho. Zniknęły także loki i niesforne kosmyki. Na nowym selfie gwiazda wygląda niesamowicie.

Gwiazda postanowiła wrócić do naturalnego koloru włosów i porzucić blond. Trzeba przyznać, że nie boi się zmian. Fani oczywiście z entuzjazmem reagują na kolejną metamorfozę w jej wydaniu. Nie można się im dziwić, Selena w każdej fryzurze wygląda zjawiskowo. A wy wolicie ją w dłuższych, czy krótszych włosach? W naszej galerii przypominamy najróżniejsze fryzury artystki.


Selena Gomez

Selena Gomez

Selena Gomez w bobie

Selena Gomez w bobie

Selena Gomez w bikini. Pokazała zdjęcia bez retuszu

Selena Gomez w bikini. Pokazała zdjęcia bez retuszu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×