Szukaj

Młodziutka Selena Gomez rozkochała w sobie 46-letniego amanta Hollywood! To dla niej rozwodzi się ze swoją piękną żoną?

Selena Gomez i Justin Theroux są parą?

Selena Gomez i Justin Theroux są parą?

Selena Gomez nie rozpaczała długo po rozstaniu z Justinem Bieberem. Najpierw uciekła z przyjaciółmi na egzotyczne wakacje aż do Australii, a po powrocie do Stanów Zjednoczonych zaszyła się w studiu nagraniowym, gdzie rozpoczęła prace nad nowym albumem. Wieść niesie, że Selena zakochała się w tajemniczym mężczyźnie, którego doskonale zna amerykańska branża filmowa. Dziennik The Sun ujawnił nazwisko przystojniaka, podobno jest nim… Justin Theroux!

Śliczniutka Selena Gomez pokazała swoje cudowne ciało w seksownej bieliźnie! Fani ugotowani!

Justin w lutym oficjalnie rozstał się z Jennifer Aniston. Od tego czasu media łączyły go z wieloma gwiazdkami, głównie takimi, o których w Polsce mało kto słyszał. Najczęściej jednak plotkowano, że nowa wybranka Theroux ma 25 lat, czyli dokładnie tyle samo, co Selena. Przypadek? Na pewno bardzo intrygujący, szczególnie jeśli pod uwagę weźmiemy fakt, że obie gwiazdy podobno mocno wspierały się w trakcie rozstań, którymi żyły media na całym świecie:

Na początku wspierali się w tym trudnym czasie. Czas często rozmawiają ze sobą późno w nocy na FaceTime’ie o tym, co dalej chcą robić w życiu i w jakim kierunku zmierzają ich kariery. Są niezwykle szczerzy i otwarci wobec siebie – relacjonuje “The Sun”.

Podobno bliska relacja, którą lokalne tabloidy ochrzciły już związkiem, nie podoba się Jennifer Aniston:

Jennifer boi się tego, że Justin zrobi krok do przodu. Myślenie o tym, że może się z kimś związać, szczególnie z kimś tak młodym jak Selena, jest dla niej bardzo bolesne. Jennifer odsuwa od siebie myśli na temat ich relacji i w ogle nie wierzy, żeby coś było na rzeczy – relacjonuje informator Hollywood Life.

O tym, czy Selena Gomez i Justin Theroux są parą zapewne dowiemy się wkrótce.

Rozebrana Selena Gomez zagrała Justinowi Bieberowi na nosie! Błyskawicznie znalazła pocieszenie w objęciach innego przystojniaka!

Śliczna Selena Gomez paradowała po ulicy bez stanika! Tak niegrzeczna jeszcze nie była!

The Weeknd oszalał? Dopiero teraz publicznie rozprawia się z Seleną Gomez! „Zakochiwanie się w tobie było błędem”


Czy Selena Gomez i Justin Bieber powinni do siebie wrócić?

×