Zmysłowa Selena Gomez i Justin Bieber znów są razem?! Wszystko na to wskazuje!

Justin Bieber wrócił do Seleny Gomez

Justin Bieber wrócił do Seleny Gomez

Selena Gomez i Justin Bieber wrócili do siebie

 Selena Gomez i Justin Bieber tworzyli najgorętszą parę nastolatków w amerykańskim show-biznesie. Ich życiowym perypetiom, miłosnym wzlotom i upadkom, przyglądały się media z całego świata oraz ich fani.

Niestety, gdy para na dobre postanowiła się rozstać, wielu nie kryło rozczarowania i wierzyło, że młodzi gwiazdorzy kiedyś do siebie wrócą. Ku zdziwieniu niedowiarków i uciesze zwolenników „Jeleny”, jak można przeczytać na łamach amerykańskich tabloidów, Selena i Justin znów są razem. Oprócz wspólnych zdjęć, które świadczą o ponownym bliskim kontakcie Gomez i Biebera, osoby z ich wspólnego otoczenia chętnie wypowiadają się na temat relacji artystów, zdradzając kilka ciekawych niuansów.

Selena po operacji i przeszczepie nerki zrozumiała jak kruche jest życie. Stwierdziła, że szkoda marnować czasu na spory i postanowiła pogodzić się z Justinem.

Za sprawą wspólnych znajomych zaczęli widywać się częściej niż tylko w kościele. Od czasu operacji są dla siebie bardzo mili i dobrze się dogadują.

Całkiem niedawno zaczęli ze sobą rozmawiać. Mają wspólnych znajomych i należą do tej samej parafii. Ludzie w tej społeczności są ze sobą bardzo blisko. Oboje zrozumieli, że to najwyższy czas zapomnieć o wszystkim, co spotkało ich w przeszłości. Mają dojrzalsze spojrzenie na to co się dzieje – opowiedziały osoby z bliskiego otoczenia gwiazd dla magazynu Us Weekly.

Warto zaznaczyć, że Selena Gomez zaprosiła Justina na kameralne przyjęcie, na którym nie było obecnego chłopaka piosenkarki. Czyżby faktycznie młodzi artyści próbowali odbudować swoje uczucie?

Co się dzieje z Seleną Gomez? Dlaczego tak bardzo schudła?

Selena Gomez w sportowej stylizacji po raz pierwszy po przeszczepie nerki. Widać, że przeszła skomplikowaną operację?

https://jastrzabpost.pl/newsy/selena-gomez-po-przeszczepie-nerki-wrocila-juz-do-pracy_571358.html

 


Selena Gomez sur le tournage du nouveau film de Woody Allen dans le quartier de soho a New York

Selena Gomez sur le tournage du nouveau film de W. Allen dans le quartier de soho a New York, le 21 septembre 2017 Actress/Singer Selena Gomez is walking on set of her new movie and stoping by a baby to take a picture with him in Soho, New York, NY on September 21, 2017.

Selena Gomez po przeszczepie nerki na planie filmowym

Selena Gomez po przeszczepie nerki na planie filmowym

Selena Gomez

Selena Gomez

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×