Szukaj

Selena Gomez rozkochała w sobie przystojnego sportowca. Jest totalnym przeciwieństwem Justina Biebera

Selena Gomez

Selena Gomez

Selena Gomez zaczęła chodzić na randki. Jeden z magazynów podaje, że wybrała się na kolację z pewnym przystojniakiem. Podobno nieźle ją oczarował. 

Selena Gomez w bardzo młodym wieku stała się rozpoznawalna na całym świecie. Już jako nastolatka wystąpiła w filmach Disneya, co otworzyło jej drzwi do kariery. Od tego momentu zagrała w wielu mniejszych i większych produkcjach. Zaczęła też tworzyć piosenki — wydała cztery albumy solowe.

Selena przez pewien czas była związana z Justinem Bieberem. O ich burzliwej relacji rozpisywały się media na całym świecie. Para rozchodziła się i schodziła. Ostatecznie jednak kochankowie zakończyli swój związek wiosną 2018 roku. Piosenkarz znalazł szczęście w ramionach Hailey Baldwin, piosenkarka bardzo długo leczyła złamane serce. Przeszła nawet załamanie nerwowe i trafiła do szpitala.

Gomez udało się jednak stanąć na nogi. Opuściła placówkę, wydała nową piosenkę, w której można odnieść wrażenie, że rozlicza się z przeszłością. Podsumowuje trudne momenty, raz na zawsze żegna się z dawną miłością (więcej na temat piosenki tutaj).

Selena Gomez przyłapana na randce. Z kim się spotyka?

Zagraniczna prasa donosi, że Selena Gomez jest otwarta na nową miłość. Wybrała się na kilka randek z gwiazdą NBA, Jimmym Butlerem. Osoba z otoczenia aktorki podają, że 28-letnia artystka jest oczarowana 31-letnim sportowcem:

Spotkali się kilka razy, kiedy Selena była w Nowym Jorku. Jimmy zaprosił ją na kolację i świetnie się bawili. Gomez jest bardzo otwara na to, co dzieje się wokół niej. Jeszcze jednak się nie ustatkowała. Chociaż nadal jest singlką, chętniej niż kiedyś chodzi na randki i spędza miło czas.

Przyjaciel gwiazdy podaje, że piosenkarka w tym roku bardzo rzadko opuszczała dom. Poświęcała się pracy nad swoją autorską linią kosmetyków:

Selena była bardzo zajęta pracą w domu nad swoją nową linią kosmetyków. Jest bardzo dumna, że ​​wprowadziła ją na rynek podczas pandemii. Lubi gotować w domu i regularnie spotyka się tylko z kilkoma wybranymi przyjaciółmi i członkami rodziny. Jimmy może więc czuć się zaszczycony, że zdecydowała się z nim spotkać.

Na ten moment zainteresowani nie odnieśli się do plotek. Zdjęcia przystojnego wybranka Gomez znajdziecie w galerii.


jimmybutler_72906266_3441460229212521_6706297824641105744_n

Jimmy Butler zaprosił Selenę Gomez na randkę

Jimmy Butler zaprosił Selenę Gomez na randkę

Jimmy Butler zaprosił Selenę Gomez na randkę

Selena Gomez jest zachwycona Jimmym Butlerem

Selena Gomez jest zachwycona Jimmym Butlerem

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×