Hailey Bieber i Selena Gomez na jednej imprezie. Była i obecna ukochana Justina zrobiły sobie wspólną sesję zdjęciową! Te kadry już przeszły do historii

Hailey Bieber i Selena Gomez razem na imprezie

Hailey Bieber i Selena Gomez razem na imprezie

Hailey Bieber i Selena Gomez pojawiły się na tej samej branżowej imprezie. Zrobiły sobie wspólną sesję zdjęciową! Te kadry fani już nazwali historycznymi. 

Justin Bieber jest obiektem westchnień wielu nastolatek. Młody wokalista od kilku lat jest jedną z najjaśniej świecących gwiazd świata muzyki. Wielką karierę rozpoczął, gdy miał zaledwie 12 lat. W 2009 temu wydał swój debiutancki krążek, z którego aż 7 utworów było notowanych na liście Billboard Hot 100. Życiem młodego artysty żywo interesuje się kolorowa prasa. Chcą oni wiedzieć jak najwięcej nie tylko o jego twórczości, ale przede wszystkim o związkach i życiu uczuciowym.

Przez kilka lat związany był z Seleną Gomez. Fani bardzo kibicowali tej nastoletniej parze. Młodzi artyści zaczęli się ze sobą spotykać w 2011 roku, a uczucie z różnymi perypetiami łączyło ich aż do początku 2018 roku. Miłość dwóch gwiazd była bardzo skrupulatnie śledzona przez media.

Justin Bieber i Selena Gomez w 2011 roku

Justin Bieber i Selena Gomez w 2011 roku

Zakochani mieli kilka kryzysów, które udało im się przezwyciężyć. Młodzieńcze uczucie nie przetrwało jednak próby czasu, a kilka miesięcy po rozstaniu wokalista związał się z Hailey Baldwin, która została jego żoną.

Selena Gomez i Hailey Bieber na wspólnych zdjęciach

Związek Justina z Hailey budził ogrom kontrowersji wśród wielbicieli młodego Kanadyjczyka. Sympatycy wokalisty zdecydowanie nie wiedzieli u jego boku modelki i w licznych komentarzach w sieci cały czas pisali o tym, że mają nadzieję, że wróci on do Seleny. W pewnym momencie jedna z internautek nawoływała nawet do bojkotu żony Justina w sieci, co niezwykle ją zasmuciło.

Zazwyczaj milczę w takich sprawach, ponieważ chce chronić siebie i swoją psychikę. Jednak to, co się dzieje, przekroczyło granicę złości i nienawiści. To jest bardzo niezdrowe i smutne. Nie życzę nikomu, aby był traktowany w ten sposób – komentowała sprawę Hailey.

Internauci od lat doszukiwali się obyczajowej wojny pomiędzy Hailey i Seleną, a była dziewczyna i żona Justina zaskoczyły wszystkich. Gwiazdy w minioną niedziele pojawiły się razem na evencie Academy Museum Gala 2022. Tam zapozowały do wspólnych zdjęć, a w sieci udostępnił je fotograf Tyrell Hampton i dodał wymowny podpis.

Zwrot akcji – napisał.

Wspólne zdjęcie byłej i obecnej ukochanej Justina wywołało prawdziwą burzę w sieci i lawinę komentarzy.

  • Każdy tak bardzo chce, by one siebie nienawidziły i po co?
  • Niesamowite. Wiedziałam, że nie ma między nimi wojny.
  • W komentarzach możecie zobaczyć, że problem tkwi w fanach, nie w nich.
  • W końcu skończy się ta cała nagonka.
  • Ta fota przejdzie do historii. Tak się załatwia hejterów.
  • Ludzie, którzy wciąż są przekonani, że się nienawidzą, po prostu zaakceptujcie to, że te kobiety są dojrzałe i nie zasługują na hejt ze strony idiotów.
  • Hejterzy postradają zmysły jak to zobaczą.

W sieci można znaleźć jeszcze inne ujęcia Seleny i Hailey z tej samej imprezy.

Widać, że gwiazdy miały serdecznie dosyć wszystkich pomówień i afer na swój temat, co poskutkowało nieoczekiwaną reakcją. Teraz hejterzy Hailey zdecydowanie nie będą mieli co robić.


Justin i Hailey Bieber we Francji

Justin i Hailey Bieber we Francji

Selena Gomez i Justin Bieber w 2011 roku

Selena Gomez i Justin Bieber w 2011 roku

Hailey Bieber w sukience Magdy Butrym

Hailey Bieber w sukience Magdy Butrym

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×