Selena Gomez zerwała kontakty z przyjaciółką, która oddała jej swoją nerkę! Nie zgadniecie o co się pokłóciły!

Selena Gomez i Francia Raisa nie są już przyjaciółkami. Piosenkarka zerwała kontakty z koleżanką, która dwa lata temu oddała jej swoją nerkę. Poszło o imprezowy tryb życia Seleny.

Selena Gomez i Francia Raisa jeszcze dwa lata temu były jak siostry, Francia oddała wówczas chorej Selenie swoją nerkę. Przeszczep był nieunikniony, bowiem Selena Gomez była w stanie poważnym, toczeń wywołał u niej powikłania zdrowotne, zatem Selena walczyła o życie. Przeszczep nerki był dla Seleny wybawieniem, artystka dzięki swojej przyjaciółce otrzymała drugie życie. Jak się okazało, dwa lata po przeszczepie przyjaciółki nie utrzymują ze sobą kontaktów. Jak donoszą tabloidy dziewczyny pokłóciły się o styl życia Seleny.

Warto przypomnieć, że w 2017 roku po operacji przyjaciółki pisały o sobie na Instagramie z wielką miłością. Selena wyrażała dozgonna wdzięczność za nerkę, natomiast Francia życzyła jej szybkiego powrotu do zdrowia. Fani byli pewni, że to jest przyjaźń do końca życia. Jednak okazało się inaczej. Po przeszczepie Selena nie przestrzegała zaleceń lekarza. Według doniesień serwisu Radar Online, Gomez miała zadeklarować, że w związku z otrzymaniem od losu i przyjaciółki „drugiego życia”, zamierza skupić się na swoim zdrowiu. Artystka miała obiecać, że odstawia alkohol. Jak wiadomo obietnicy nie dotrzymała.

Selena Gomez bardzo często imprezuje sięgając po kieliszek wina. Piła nawet na ślubie swojej kuzynki. Te zdjęcia zobaczyła podobno dawczyni nerki, która z oburzeniem zadzwoniła do Seleny. To była ostatnia rozmowa przyjaciółek. Podirytowana Selena rzuciła słuchawką, wcześniej jednak wykrzyczała, że to jest jej życie i jej sprawa!

 Od tego czasu dziewczyny nie mają ze sobą kontaktu.

 

Selena Gomez w czarnej sukni z głębokim dekoltem. Prosta stylizacja, ale efekt powala

Cannes 2019: Selena Gomez w białym komplecie olśniła na czerwonym dywanie. Kiedy ona tak schudła?!

 

Selena Gomez planuje ślub?! W trakcie festiwalu w Cannes ogłosiła sensacyjną wiadomość


Selena Gomez i Francia Raisa - Billboard Women in Music 2017

Selena Gomez i Francia Raisa - Billboard Women in Music 2017

Selena Gomez - Cannes 2019

Selena Gomez - Cannes 2019

Selena Gomez

Selena Gomez

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×