Szukaj

Treningi do „Tańca z gwiazdami 7” jej służą! Natalia Szroeder zachwyciła szczuplutką sylwetką na wystawnej kolacji

Natalia Szroeder

Natalia Szroeder

Szczupła Natalia Szroeder na spotkaniu w restauracji

Natalia Szroeder to jedna z najlepiej zapowiadających się polskich piosenkarek. Mimo że ma dopiero 21 lat, osiągnęła już wiele sukcesów. Ostatnio artystka wzięła udział w akcji charytatywnej Poznaj Gwiazdę, która polegała na możliwości wylicytowania z nią spotkania. Piosenkarka spędziła wspólną kolację ze zwycięzcami aukcji.

Na wyjątkowy wieczór Natalia wybrała skromną czarną suknię i kozaki zamszowe w tym samym kolorze. Gwiazda zawsze mogła poszczycić się piękną sylwetką, ale tym razem mam wrażenie jakby schudła jeszcze bardziej. Czy to zasługa męczących treningów do Tańca z gwiazdami 7? Już 3 marca zobaczymy ją na parkiecie.

Na spotkaniu z wokalistką przy wspólnym obiedzie pojawili się panowie Bartosz oraz Leszek, zwycięzcy licytacji. Atmosfera podczas spotkania była rewelacyjna, wszyscy uczestnicy byli bardzo otwarci, absolutnie nie było miejsca na nudy – czytamy na stronie internetowej PoznajGwiazde.pl

Warto dodać, że całkowity dochód ze zwycięskich licytacji po raz kolejny wesprze zabrzańską Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi. Popieramy gwiazdy wspierające szczytne cele.

Zobacz: Dominika Kulczyk, Kinga Rusin, Maja Sablewska i Natalia Szroeder wychodzą ze studia Dzień Dobry TVN

Natalia Szroeder wzięła udział w akcji "Poznaj gwiazdę"

Natalia Szroeder wzięła udział w akcji „Poznaj gwiazdę”

Natalia Szroeder wzięła udział w akcji "Poznaj gwiazdę"

Natalia Szroeder wzięła udział w akcji „Poznaj gwiazdę”


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×