Lara Gessler zmieniła się w demona seksu! Lepiej już nie mogła wyglądać! Magda Gessler może być z niej dumna!

Lara Gessler choroba

Lara Gessler choroba

Lara Gessler zaliczyła pierwszą dużą okładkę. Córka Magdy Gessler na potrzeby sesji zdjęciowej dla magazynu Joy przeszła niebywałą metamorfozę.

Lara Gessler talent do gotowania odziedziczyła po swojej znanej matce, Magdzie Gessler. Restauratorka na każdym kroku podkreśla, że 30-latka jest jej oczkiem w głowie. Młoda restauratorka zdobywa serca fanów, dla których swój kulinarny talent odkrywa regularnie w kuchni Dzień Dobry TVN.

Córka Gessler, oprócz gotowania i oryginalnego temperamentu, wyróżnia się także zjawiskową urodą i zamiłowaniem do mody. Podobnie jak gwiazda TVN-u, Lara kocha piękne ciuchy, w których prezentuje swoje wdzięki podczas licznych imprez branżowych. Ostatnio pojawiła się na okładce magazynu Joy, na której wygląda prawdopodobnie najlepiej w swojej karierze.

Lara wybrała szałową stylizację: ma na sobie jeansowy gorset, który wyeksponował jej zgrabną sylwetkę, świetne sportowe spodnie w kratę oraz białe kozaczki. W tej stylowej odsłonie Gessler doskonale połączyła swój młodzieńczy urok ze zmysłową kobiecością. Szczególną uwagę zwraca także perfekcyjnie wykonany makijaż, który podkreślił duże niebieskie oczy Lary oraz słodkie usta.

Cała stylizacja Gessler jest strzałem w dziesiątkę, wygląda w niej prawie jak piękna amerykańska gwiazda – Sarah Jessica Parker. Look Lary zachwycił wszystkich jej fanów. W komentarzach możemy przeczytać mnóstwo komplementów pod jej adresem:

  • Wow Lara wygląda świetnie
  • Ktoś tu dzisiaj wyjdzie po gazetkę
  • Świetna okładka
  • Uwielbiam JOY mam już 4 magazyny
  • Rewelacja, wyglądasz światowo jak Sarah Jessica Parker
  • To twoje najlepsze foto

Zobaczcie jak wygląda Lara na swojej nowej okładce.

Zobacz: Wielkanocne koszyczki gwiazd. Gwiazdy chwalą się święconkami na Instagramie: Filip Chajzer, Małgorzata Ohme, Patrycja Wieja

Zobacz: Wszystkie dzieci Michała Wiśniewskiego przy wielkanocnym stole! Złamali świąteczną tradycję, ale bawili się znakomicie!

Zobacz: Jak gwiazdy spędzają Wielkanoc? Rozenek, Bohosiewicz i Żmuda Trzebiatowska zdradziły nam swoje plany [WIDEO]


Lara Gessler na okładce JOY

Lara Gessler na okładce JOY

Lara Gessler w seksownym body

Lara Gessler w seksownym body

Lara Gessler - gwiazdy w drodze na pokaz Dawida Wolińskiego x Martini

Lara Gessler - gwiazdy w drodze na pokaz Dawida Wolińskiego x Martini

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×