Seksowna Anna Kalczyńska kusi w intymnej pozie prosto z łóżka! Gwiazda TVN nie ma makijażu i jest w samej piżamce! „Petarda! Sama natura”!

Anna Kalczyńska jednym zdjęciem wywołała prawdziwą rewolucje w sieci. Gwiazda TVN pokazała się w intymnej pozie bez makijażu w łóżku. Takiej rozpalonej gospodyni Dzień Dobry TVN nie znaliście!

Anna Kalczyńska w 2014 roku dołączyła do zacnego grona prezenterów porannego programu Dzień dobry TVN, zastępując Jolantę Pieńkowską. Początkowo piękna dziennikarka prowadziła wydania z Robertem Kantereitem,  Jarosławem Kuźniarem, a od  2016 roku współprowadzi go w parze z Andrzejem Sołtysikiem. Prezenterka natychmiast zdobyła serca telewidzów, którzy jednogłośnie uznali ją za najseksowniejszą gwiazdę telewizji śniadaniowej TVN.

Prywatnie Anna Kalczyńska jest żoną Macieja Maciejowskiego, członka zarządu TVN, z którym ma trójkę dzieci: syna Jana i dwie córki, Hannę i Krystynę. Prezenterka uwielbia chwalić się swoimi pociechami w mediach społecznościowych. Na profilu dziennikarki można również podziwiać sporo pięknych fotek z wakacji oraz życia prywatnego. Ostatnio jednak ulubienica męskiej widowni zaskoczyła swoich fanów, wklejając seksowne zdjęcie z łóżka, którym wprowadziła cały internet w osłupienie.

Żaden filtr mnie dziś z łóżka nie podniesie #nofilter #nomakeup  – napisała Anna

Na zdjęciu możemy podziwiać 43-letnią gwiazdę bez makijażu, z potargana fryzurą. Dodatkowo prezenterka jest w łóżku, ma na sobie tylko seksowną piżamkę. Ten gorący widok Anny w pościeli natychmiast rozpalił internautów, którzy nie szczędzili Kalczyńskiej komplementów.

  •  Ja bym się trochę zdenerwował na miejscu Pani męża
  • A następne będzie pod prysznicem
  • Czysta pościel, ubranko świeże odnowione ściany … a że w środku kobieta działająca na zmysły to co?
  • Kobieta z klasą
  • Piękna! Sama natura, bez ociekającego Photoshopa!

Jak wam się podoba Anna Kalczyńska w łóżku?

 


Anna Kalczyńska pokazała się bez makijażu w piżamce z łóżka

Anna Kalczyńska pokazała się bez makijażu w piżamce z łóżka

Anna Kalczyńska pokazała nogi

Anna Kalczyńska pokazała nogi

Anna Kalczyńska bez maikijażu

Anna Kalczyńska bez maikijażu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×