Już wiadomo, kto w „Seksie w wielkim mieście” ma zastąpić Samanthę! Kapitalny pomysł producentów

Seks w wielkim mieście bez Kim Cattrall

Seks w wielkim mieście bez Kim Cattrall

Seks w wielkim mieście wraca. Wiadomo, że do produkcji dołączą dawne gwiazdy - Sarah Jessica Parker, Cynthia Nixon i Kristin Davis. Kto zastąpi Kim Cattrall? To będzie bomba!

Panie, nalejcie sobie cosmo – Seks w wielkim mieście w końcu powraca na mały ekran. Potwierdzono, że po dwóch filmach, planowane jest ponowne wejście na plan kultowej serii, która tym razem będzie zatytułowana And Just Like That. Ponownie przywitamy się z trzema gwiazdami serialu, Sarah Jessicą Parker, Cynthią Nixon i Kristin Davis. Ale podczas gdy one odkurzają swoje szpilki Manolo Blahnik, by zagrać Carrie, Mirandę i Charlotte, Kim Cattrall nie dołączy do 10-odcinkowego sezonu. Wiemy, kim produkcja ją zastąpi. To prawdziwa sensacja i strzał w dziesiątkę!

Kto zastąpi Kim Cattrall w nowej serii Seks w wielkim mieście?

Wiadomo, że w kontynuacji Seksu w wielkim mieście nie pojawi się Kim Cattrall, czyli serialowa Samantha Jones. Podobno nie dogadywała się z resztą ekipy, a w szczególności z Sarah Jessicą Parker.

Konflikt głównych gwiazd serialu wyszedł na jaw po śmierci brata Cattral w 2018 roku. Parker publicznie przekazała kondolencje koleżance z planu. W odpowiedzi doczekała się komentarza pełnego uszczypliwości:

Twoje nieustanne próby nawiązania kontaktu tylko przypominają mi, jak okrutna byłaś dla mnie w czasach, gdy razem pracowałyśmy i że wciąż taka jesteś. Pozwól mi wyrazić jasno, jeśli poprzednio to do ciebie nie dotarło. Nie jesteś moją rodziną. Nie jesteś moją przyjaciółką. Przestań wykorzystywać tragedię mojej rodziny, by odbudować swój wizerunek „miłej dziewczyny”!

Nie wiadomo, czy to jest powodem jej nieobecności. Pewne jest, że fani serialu snują domysły co się stanie z Samanthą. Także pojawiły się głosy, że ktoś ją zastąpi. Kto? To prawdziwa bomba.

Pustkę pozostawioną przez szaloną Jones ma wypełnić nie kto inny, jak 51-letnia Jennifer Lopez. Według informacji Woman’s Day twórcy i producenci serialu zwrócili uwagę na to, że zostali skrytykowani za brak różnorodności w oryginalnej serii.

Nie możesz już robić serialu w Nowym Jorku tylko z grupą białych kobiet, a inna aktorka nie zastąpi Kim – ujawnia informator. – Wspomina się o wielu nazwiskach, z Jennifer Lopez na szczycie listy.

Ogłoszenie, że serial powraca, pojawiło się w zeszłym tygodniu w poście na Instagramie. Produkcja serialu HBO Max rozpocznie się wiosną w USA, a producentem wykonawczym będzie Michael Patrick King. Odtwórczynie głównych ról mają podobno zarobić ponad milion dolarów za odcinek.

Wygląda na to, że Jennifer Lopez nie jest jedyną gwiazdą Hollywood, która dołączy do Carrie, Mirandy i Charlotte w serialu. Również  Jennifer Hudson, która w pierwszym filmie grała lojalną asystentkę Carrie, Louise z St. Louis, jest wymieniana przez tabloidy. W międzyczasie zaproponowano także Sharon Stone, jako potencjalną następczynię Samanthy. Na liście jest także Lucy Liu, która wcześniej grała w jednym odcinku z 2001 roku samą siebie.

Zapowiada się ciekawie, ale przyznajcie sami – J.LO w Seksie w wielkim mieście? Bomba!


Jennifer Lopez w sylwestrowej fryzurze

Jennifer Lopez w sylwestrowej fryzurze

20 lat

20 lat "Seksu w wielkim mieście": Samantha Jones – Kim Cattrall (1998)

Bohaterki

Bohaterki "Seksu w wielkim mieście" w latach 90.

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×