Obsada „Seksu w wielkim mieście” z coraz mocniejszym nazwiskami. Ujawniono, kto zagra dzieci głównych bohaterek

Seks w wielkim mieście 2021

Seks w wielkim mieście 2021

Seks w wielkim mieście w przeszłości bił rekordy oglądalności, nic więc dziwnego, że producenci po wieloletniej przerwie zdecydowali się nagrać jego kontynuację. Zagraniczne tabloidy ujawniły, kogo jeszcze zobaczymy w obsadzie nowego sezonu. To będzie niemałe zaskoczenie dla fanów produkcji.

Od dawna w kuluarach plotkowano na temat powstania kontynuacji Seksu w wielkim mieście. Kilka miesięcy temu produkcja potwierdziła te doniesienia, co szczególnie ucieszyło fanów formatu. W krótkim czasie w mediach zaczęły pojawiać się pierwsze szczegóły oraz zdjęcia z planu zdjęciowego. Jedno z nich ukazało się na oficjalnym profilu Vanity Fair. Główne bohaterki zachwycały na nim nienagannym wyglądem.

Produkcja zadbała o to, by już od pierwszych odcinków widzowie nie mogli narzekać na brak emocji. Ustalono bowiem, że już na początku będziemy świadkami śmierci jednej z czołowych gwiazd serialu.

W tej chwili wszystko to jest ściśle tajne, ponieważ produkcja dopiero się rozpoczęła, ale w pierwszym odcinku fani otrzymają oszałamiający cios, w której zginie jedna z głównych postaci serialu – donosi jeden z pracowników HBO Max.

Nie brakuje również dobrych informacji. Lada chwila u boku głównych bohaterek zobaczymy również wschodzące gwiazdy Hollywood.

Seks w wielkim mieście 2021

Seks w wielkim mieście 2021

Kto zagra w kontynuacji Seksu w wielkim mieście?

Sarah Jessica ParkerCynthia NixonKristin Davis oraz Kim Cattrall są odtwórczyniami głównych ról, jednak jak ustalono, tym razem nie zobaczymy ich w pełnym składzie. W kolejnych odcinkach na pewno zabraknie ostatniej z nich, która wcielała się w rolę Samanthy.

Mimo że scenariusz kontynuacji jest owiany wielką tajemnicą, w mediach stale pojawiają się kolejne szczegóły. Fani produkcji będą nie tylko przyglądać się życiowym rozterkom 50-letnich przyjaciółek, ale i poznają ich dzieci. Jak ustalił tabloid Just Jared Junior, w obsadzie pojawią się również Cree Cicchino, Alexa Swinton, Cathy Ang oraz Niall Cunningham.

Alexa i Cathy wcielą się w postacie Rose i Lily Goldenblatt, córek Charlotte, natomiast Niall zagra Brady’ego Hobbsa, syna Mirandy, który jest związany z Cree, czyli serialową Luisą Torres.

W naszej galerii znajdziecie zdjęcia nowych gwiazd Seksu w wielkim mieście. Jak uważacie, czy nastoletnie gwiazdy są podobne do ich serialowych matek?


Seks w wielkim mieście - Alexa Swinton

Seks w wielkim mieście - Alexa Swinton

Seks w wielkim mieście - Alexa Swinton

Seks w wielkim mieście - Alexa Swinton

Seks w wielkim mieście - Alexa Swinton

Seks w wielkim mieście - Alexa Swinton

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×