Wojna na samym szczycie! Sarah Jessica Parker ma dość koleżanki z „Seksu w wielkim mieście”!

Seks w wielkim mieście konflikt gwiazd

Seks w wielkim mieście konflikt gwiazd

Wojna gwiazd serialu Seks w wielkim mieście

Serial Seks w wielkim mieście był w latach 90. gigantycznym hitem. Saga o czterech przyjaciółkach mieszkających na Manhattanie ma miliony fanów, podobnie jak główne bohaterki i ich niezwykłe stylizacje. Produkowany w latach 1998-2004 był jednym z najbardziej popularnych seriali i to do tego stopnia, że po jego zakończeniu powstały także dwa filmy będące kontynuacją losów serialowych bohaterów.

Grające główne role cztery aktorki – Sarah Jessica Parker, Kim Cattrall, Kristen Davis i Cynthia Nixon – pokazywane były w mediach jako przyjaciółki, co nie było zgodne z prawdą. Panie udzielały razem wywiadów, występowały na czerwonych dywanach i mówiły o sobie nawzajem z pełną sympatią, jednak okazuje się, że relacje między nimi są zupełnie inne niż do tej pory myśleliśmy.

Wszystko zaczęło się kiedy Sarah Jessica Parker, tak jak pozostałe koleżanki, wyraziła w mediach społecznościowych swoje ubolewanie z powodu śmierci brata Kim. Jednak przyniosło to efekt zupełnie odmienny od oczekiwanego – Kim Cattrall wpadła w furię i napisał do SJP odpowiedź:

Nie potrzebuję twojej miłości i wsparcia, Sarah. Moja mama zapytała mnie dzisiaj, kiedy ta „hipokrytka”, Sarah Jessica Parker, da mi wreszcie spokój. Twoje nieustanne próby nawiązania kontaktu tylko przypominają mi, jak okrutna byłaś dla mnie w czasach, gdy razem pracowałyśmy i że wciąż taka jesteś. Pozwól mi wyrazić jasno, jeśli poprzednio to do ciebie nie dotarło. Nie jesteś moją rodziną. Nie jesteś moją przyjaciółką. Przestań wykorzystywać tragedię mojej rodziny, by odbudować swój wizerunek „miłej dziewczyny”!

Na razie Sarah Jessica nic nie odparła rozżalonej koleżance. Podobno jest szansa, że będzie próbowała zażegnać konflikt i uspokoić rozeźloną Kim.

Może powinna powstać książka o kulisach serialu?

Co z trzecią częścią “Seksu w wielkim mieście”? Aktorki oskarżają koleżankę z planu: “Zachowuje się jak diwa”! Nie pozostała im dłużna

MET Gala 2017: Sarah Jessica Parker największą nieobecną! Dlaczego nie przyszła? Powód zastanawia

Świetna wiadomość dla fanów „Seksu w wielkim mieście”! Kim Cattrall wygadała się!


Chris Cattrall, Kim Cattrall

Chris Cattrall, Kim Cattrall

Kim Cattrall, gwiazda

Kim Cattrall, gwiazda "Seksu w Wielkim Mieście" obwinia koleżanki o zniszczenie jej życia

Kim Cattrall, gwiazda

Kim Cattrall, gwiazda "Seksu w Wielkim Mieście" obwinia koleżanki o zniszczenie jej życia

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×