Już wiadomo co stanie się z Samanthą w nowym „Seksie w wielkim mieście”. Fani będą niepocieszeni pomysłem producentów

Seks w wielkim mieście

Seks w wielkim mieście

Seks w wielkim mieście powraca na ekrany telewizorów bez jednej głównej bohaterki, Samanthy, w którą wcielała się Kim Cattrall. Jak scenarzyści rozwiązali tę sytuację? Casey Bloys, dyrektor programowy HBO, zdradził szczegóły. 

O tym, że powstanie kontynuacja Seksu w wielkim mieście plotkowano od dawna. Pojawiły się głosy, że HBO Max stworzy serial, w którym pojawią się trzy aktorki, wcielające się w główne role: Sarah Jessica Parker, Kristen Davis i Cynthia Nixon. W obsadzie miało zabraknąć Kim Cattrall, czyli serialowej Samanthy Jones.

Po kilku tygodniach te doniesienia się potwierdziły. Gwiazdy w mediach społecznościowych umieściły zapowiedź nadchodzącej serii. Powstanie dziesięć odcinków, a cały nowy sezon zostanie zatytułowany And Just Like That. Zdjęcia ruszą późną jesienią w Nowym Jorku. Scenariusz został oparty na podstawie książki Candice Bushnell oraz oryginalnego serialu telewizyjnego stworzonego przez Darrena Stara.

Co stanie się z Samathą w kolejnych odcinkach Seksu w wielkim mieście?

Co stanie się z serialową Samathą w nowych odcinkach Seksu w wielkim mieścieProdukcja bardzo długo nie wypowiadała się na ten temat, dając internautom otwarte pole do spekulacji. Jedna z teorii głosiła, że czwarta z przyjaciółek umrze. Ma to być o tyle prawdopodobne, że Samantha chorowała na raka w finałowym sezonie. Są też tacy, którzy uważali, że postać, w którą wcielała się Cattrall, wyjedzie.

Czy któraś z tych teorii się sprawdzi? Niedawno na ten temat wypowiedział się Casey Bloys, dyrektor programowy HBO. W rozmowie z TVLine powiedział, czym nowy sezon będzie się różnił od poprzednich produkcji:

 Oni nie próbują powtórzyć „Seksu w wielkim mieście”. Nie próbują powiedzieć, że te postacie przeżywają raz jeszcze czasy, kiedy miały po trzydzieści kilka lat. To jest historia o kobietach po 50-tce i one zmagają się z rzeczami, z którymi zmagają się ludzie po 50-tce.

Bloys dodał, że właśnie dlatego niektóre przyjaźnie mogą się skończyć. Zasugerował, że Samantha po prostu zniknie z życia pozostałych bohaterek. To z pewnością nie spodoba się fanom produkcji:

 Tak jak w prawdziwym życiu, ludzie pojawiają się w twoim życiu i odchodzą. Przyjaźnie zanikają i pojawiają się nowe przyjaźnie. Myślę, że wszystko to wyznacza pewne etapy, prawdziwe etapy w życiu. Oni próbują opowiedzieć szczerą historię o byciu kobietą po 50-tce w Nowym Jorku. To wszystko powinno wydawać się naturalne, a przyjaciół, których masz, kiedy masz 30 lat, możesz już nie mieć, kiedy masz lat 50.

Dyrektor programowy HBO dodał, że akcja serialu będzie miała miejsce w aktualnym świecie. Dlatego nowe odcinki będą zawierać pandemię COVID-19, a także inne elementy, które zmienią na zawsze świat Carrie Bradshaw, jak np. akcja #MeToo.


Bohaterki

Bohaterki "Seksu w wielkim mieście" w 2004 roku

Bohaterki

Bohaterki "Seksu w wielkim mieście" w latach 90.

Bohaterki

Bohaterki "Seksu w wielkim mieście" w latach 90.

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×