Nowe zdjęcia z planu „Seksu w wielkim mieście”. Uwaga spoiler! Chodzi o przyszłość związku Carrie i Biga

Seks w wielkim mieście 2021

Seks w wielkim mieście 2021

Mamy nowe zdjęcia z planu Seksu w wielkim mieście. Wiele mówią one o przyszłości związku Carrie. Czy dalej będzie z Bigiem?

Właśnie trwają pracę nad nową serią serialu Seks w wielkim mieście. Cały sezon ma się nazywać And Just Like That i składać z dziesięciu odcinków. W serialu mają się pojawić: Sarah Jessica Parker w roli Carrie Bradshaw, Cynthia Nixon jako Miranda Hobbes i Kristin Davis jako Charlotte York. Niestety, zabraknie Kim Cattrall w roli  Samanthy Jones.

19 września HBO Max opublikowało pierwszy filmik, który zwiastuje nowy sezon kultowej produkcji. Nagranie można obejrzeć poniżej. Dotychczas wyświetliło je ponad 300 tysięcy ludzi.

Jak się okazuje, scenarzyści przewidzieli duże zmiany w stosunku do sześciu poprzednich sezonów. Maję one dotyczyć m.in. życia osobistego Carrie Bradshaw.

Seks w wielkim mieście 2021. Carrie i Big będą razem?

Przypomnijmy, że serialowa Carrie była związana z Johnem J. „Bigiem” Prestonem (w tej roli Chris North). Media obiegły nowe zdjęcia z planu serialu. Widać na nim Sarah Jessicę Parker, czyli Carrie, która całuje się z aktorem Jonem Tenney’em, którego rola w nowym sezonie nie jest jeszcze sprecyzowana. Co to oznacza dla fabuły? „Big” zmarł lub rozstał się z Bradshaw? Tego jeszcze nie wiemy. Sprawa jest o tyle zaskakująca, że bohater na pewno pojawi się w serialu. I to w scenach z Carrie. Zdjęcia wykonano 20 października w Nowym Jorku. Można je zobaczyć poniżej.

Serialowi Carrie i „Big” poznali się jeszcze w pierwszym sezonie serialu. W pierwszej części filmu o tym samym tytule para stanęła na ślubnym kobiercu. Co ciekawe, scenarzyści planowali, aby w trzeciej części filmu „Big” zmarł na zawał serca. Z realizacji tego projektu zupełnie zrezygnowano. Niewykluczone jednak, że postać pożegna się ze światem doczesnym w nowym sezonie serialu.

Więcej na ten temat dowiemy się zapewne w grudniu bieżącego roku, ponieważ właśnie wtedy będzie miała premiera And Just Like That. Czekacie na rozwinięcie historii ich związku?

Samantha jednak pojawi się w Seksie w wielkim mieście?

Od samego początku spekulowano, że w produkcji nie pojawi się Kim Cattrall w roli  Samanthy Jones. Ma to związek m.in. z prywatnym konfliktem Catrall z Parker. Niewykluczone jednak, że odtwórczyni roli Samanthy doszła do porozumienia z producentami. Dlaczego? Dowodem na to jest zamieszczenie na Instagramie wspólnego zdjęcia Cattrall  i Patricii Field, czyli kostiumografki serialu. Obie panie pozują razem na ruchliwej ulicy. Fotografię możecie zobaczyć poniżej.

Co więcej, zdjęcie wykonano akurat w Nowym Jorku, gdzie przecież jest nagrywany nowy sezonu Seksu w wielkim mieście. Czyżby Samantha miała się jednak pojawić w serialu? Być może będzie to miało miejsce w jednym z ostatnich odcinków siódmej odsłony.


Zdjęcie z planu

Zdjęcie z planu "Seksu...". Fota z Instagrama Just Jared

Seks w wielkim mieście siódmy sezon trailer

Seks w wielkim mieście siódmy sezon trailer

Seks w wielkim mieście siódmy sezon trailer

Seks w wielkim mieście siódmy sezon trailer

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×