Mężczyzna podający się za syna Karola i Camilli ujawnił list do Elżbiety. Opisał w nim makabryczne praktyki, jakim go poddano, by ukryć podobieństwo do rodziców

Rzekomy syn Karola i Camilli ujawnił treść listu do Elżbiety

Rzekomy syn Karola i Camilli ujawnił treść listu do Elżbiety

Simon Charles Dorante-Day, który twierdzi, że jest synem Karola i Camilli, upublicznił list do Elżbiety. Twierdził w nim, że poddano go makabrycznym praktykom, które miały sprawić, by stał się mniej podobny do swoich rodziców.

Król Karol III królowa Camilla poznali się jako nastolatkowie. Nie jest tajemnicą, że już wtedy stanowili parę. Z czasem ich drogi się rozeszły, a przyszły władca poślubił księżną Dianę. Nie był z nią jednak szczęśliwy, ponieważ ciągle tęsknił za swoją pierwszą miłością. Z czasem romans dawnych kochanków odżył na nowo i doprowadził do rozwodu Karola. W 2005 roku – po kilku dekadach znajomości – syn królowej Elżbiety II i jego miłość w końcu stanęli na ślubnym kobiercu.

Para nie doczekała się razem dzieci. Przynajmniej oficjalnie. Urodzony w UK Simon Charles Dorante-Day od dawna twierdzi, że jest ich nieślubnym synem, a Camilla miała go urodzić jeszcze, gdy była nastolatką.

Ostatnio znów dał o sobie znać i zaczął porównywać w mediach zdjęcia swoje i własnych dzieci do tych, na których widać Elżbietę, Camillę i Karola. Na pierwszy rzut oka rzeczywiście jest widoczne pewne podobieństwo, co jednak o niczym nie świadczy, w związku z czym Simon zaczął żądać od royalsów, aby pozwolili mu przeprowadzić testy DNA.

Rzekomy syn Karola i Camilli ujawnił treść listu do Elżbiety

Mężczyzna poszedł o krok i dalej udostępnił archiwalny list, który wysłał do matki Karola, gdy jeszcze żyła. Mężczyzna napisał w nim, że nie tylko jest jej wnukiem, ale również, że… poddano go makabrycznym praktykom. Ich celem miało być ukrycie jego podobieństwa do Karola i Camilli. Jak stwierdził, przedstawiciele korony mieli mu spiłować zęby i zmienić kolor oczu.

Oczywiście historia Simona brzmi absurdalnie, a on sam, zachowując się w ten sposób, naraża się na śmieszność. Dlaczego więc kontynuuje krucjatę przeciwko Windsorom? Jakiś czas temu sam się „sprzedał”, wyznając w wywiadzie, że skoro Karol osiągnął tak wiele, to również i jemu należy się coś od życia…

Co myślicie o tej sytuacji?

Mężczyzna twierdzi, że jest synem Karola I Camilli! Pokazał dowody!

Mężczyzna twierdzi, że jest synem Karola I Camilli! Pokazał dowody!

Posted by Jastrzab Post on Monday, September 12, 2022


Sekretny syn Karola i Camilli – tak twierdzi Woman's Day

Sekretny syn Karola i Camilli – tak twierdzi Woman's Day

Ślub księcia Karola i Camilli

Ślub księcia Karola i Camilli

Ślub księcia Karola i Camilli

Ślub księcia Karola i Camilli

Komentarze

 • Gość pisze:

  Bzdury niech idzie do lekarza

 • Gosc pisze:

  Skoro az tak idzie na calosc to ma asa w rekawie . To jest ich syn widac golym okiem. Przeciez to sa tez ludzie nic nie robia to sie gonia. A andrzej pedofilem nie jest ??? Jest ciekawe kto jeszcze z nim i z Epsteinem sie bawil. Teraz wyplyna brudy albo goscia ucisza w tunelu we Francji…….

  • Gość .. Lublin pisze:

   A camila co na To…
   Myślę że to ich syn gdyby nie ich poddali by się badaniom
   Dobry jebaka ten Karol

  • Gość pisze:

   ,,Król Karol III i królowa Camilla poznali się jako nastolatkowie. Nie jest tajemnicą, że już wtedy stanowili parę.”
   Nie, nie znali się jako nastolatkowie. W tamtym czasie oboje przebywali w szkołach z internatem i to w kompletnie różnych częściach kraju. Gdy się pierwszy raz spotkali Karol miał 21 lat, a Camilla 23. Ten gościu to wariat i opowiada straszne bzdury.

  • Gość oka pisze:

   Jakie bzdury.Ktos napisze, że jest synem Karola i Kamili,a król będzie sobie badania robił za każdym razem. Ludzie,to jest śmieszne, dajcie spokój z plotkami.

  • Gość pisze:

   ale szur…

  • Gość pisze:

   Mało to jest podobnych do siebie ludzi? Przecież Hary jest wyraźnie podobny do swojego Ojca. Jak można takie brednie wygadywać i w ogóle wypisywać!

  • BettyDaymon pisze:

   Popieram 👍

 • Gość pisze:

  Szkoda, że mu mózgu nie wymienili. Może by przestał takie bzdury bredzić.

 • Gość pisze:

  To już bardziej mój sąsiad spod 3-ki jest podobny do Karola niż ten faciu. Czego to już ludzie nie łykną.

 • Gość pisze:

  Jakiś nawiedzony facet. Karol z Camilla nie znali się, jak byli nastolatkami.

  • GośćSprawiedliwy pisze:

   Skad wiesz mieszkales z nimi, przeciez babka Karola udostepniala im swoj dom na schadzki z Camila za mlodu i w małżeństwie z Diana

  • Gośćona pisze:

   Zęby mu zpilowali oczy pomalowali nie wiarygodne jak ta medycyna wieki temu szła z postępem ten Pan chyba musi zmienić lekarza i to szybko bo coś jest nie tak znim

  • Gość pisze:

   Człowieku byłeś widziałeś że twierdzisz,! Podobny z każdej strony i do matki i ojca oczywiście rodziny królewskiej, dlaczego ludzie będąc osobami z królewskiej rodziny wyrzekają się syna dlaczego, na potępienie z nimi!

 • Gość pisze:

  ja widze podobienstwo do maika dzaggera

 • Gość pisze:

  Gdyby Camilla rzeczywiście zaszła w ciążę to by ją usunęła, jeśli nie z własnej woli to pod naciskiem rodziny królewskiej i własnej

  • Gość ina pisze:

   A czemu zginela Diana bo byla w ciazy z ciapatym

  • Gość pisze:

   Diana nie była w ciąży
   A poza tym inaczej wygląda ewentualna ciąża kobiety 30+ o pozycji Diany, przecież Dodi w takiej sytuacji by się z nią od razu ożenił, a inaczej nastolatki z dobrego domu w niechcianej ciąży, w latach 60. bez szans na małżeństwo

  • Gość pisze:

   Wystarczyłoby wykonać badania na ojcostwo.

 • Gość pisze:

  „Na pierwszy rzut oka rzeczywiście jest widoczne pewne podobieństwo”… – Co? Niby gdzie?

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×