Sekret smukłej sylwetki księżnej Kate ujawniony. Żona Williama ma specjalną dietę. W kuchni jest mistrzynią!

Księżna Kate

Księżna Kate

Księżna Kate nawet po trzech ciążach może pochwalić się smukłą sylwetką. Jak wygląda jej dieta? Żona Williama sama przygotowuje swoje posiłki. Dzień zaczyna od specjalnego koktajlu. 

Księżna Kate ponad dekadę temu dołączyła do brytyjskiej rodziny królewskiej. Księcia Williama poznała jeszcze na studiach. Nie od razu zrodziło się między nimi uczucie, a na samym początku była to jedynie przyjaźń. Z czasem zbliżyli się do siebie i zaczęli być nierozłączni. Postanowili wyprowadzić się z kampusu i razem wynajęli mieszkanie. Brytyjczycy od samego początku przyglądali się tej miłości i odliczali dni do zaręczyn. Po nich wszystko już było jasne – Kate miała niebawem dołączyć do monarchii.

Ślub tych dwojga, który był jednym z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń w Wielkiej Brytanii odbył się ponad dekadę temu. W tym czasie zakochani doczekali się już sporej gromadki dzieci. Wspólnie wychowują: Georga, Charlotte i Louisa. Żona Williama po trzech ciążach nadal zachwyca figurą. Jak to robi?

Sekret smukłej figury księżnej Kate. Jak to robi?

Księżna Kate ma za sobą już trzy ciąże. Od samego początku, gdy zaczęła pojawiać się u boku przyszłego króla, zachwycała zgrabnym ciałem i smukłą talią. Przez kilkanaście lat nic w tym temacie się nie zmieniło. Nadal może się pochwalić figurą modelki, którą podkreśla trafionymi w punkt stylizacjami. Dla wielu kobiet nie tylko w Wielkiej Brytanii, ale i na całym świecie stała się wręcz wzorem stylu i szyku. Okrzyknięto ją nawet następczynią uwielbianej księżej Diany. Jaki jest sekret jej smukłej sylwetki?

Księżna, chociaż ma napięty grafik, to stara się sama gotować dla swojej rodziny. Wiadomo, że jej dzień zaczyna się od koktajlu, który składa się z: spiruliny, matchy, szpinaku, jarmużu, sałaty rzymskiej, kolendry oraz jagód goi. Uwielbia też owocowe i warzywne sałatki. Te, które przygotowuje najczęściej i zapewniają Kate promienną cerę, to: arbuzowa z jagodami goji, tabbouleh, a często serwuje także ceviche i gazpacho.

Na kolację zawsze stara się przygotowywać ciepłe dania. Ich ulubionymi są pieczony kurczak lub domowe zupy. Zdrowe nawyki zaszczepia także u dzieci i często zaprasza je do kuchni, by pomogły w przygotowywaniu posiłków. Żona Williama ma też swoją wielką słabość. Są nią słodycze. Stara się jednak znaleźć dla nich zdrową alternatywę, jaką jest koktajl z mleka migdałowego i jagód goji.

Patrząc na księżną Kate widać, że zdrowa dieta procentuje świetną kondycją cery i talią osy. Skorzystacie z jej żywieniowych wskazówek?


Księżna Kate na spotkaniu z Little Village

Księżna Kate na spotkaniu z Little Village 8 Jun 2022 Catherine Duchess of Cambridge visit to Brent, London, UK - 08 Jun 2022 The Duchess of Cambridge will visit Little Village's hub in Brent on Wednesday 8th June to hear how the baby bank is supporting local families by ensuring that they have access to essential items for their young children.

Księżna Kate, książę William, Charlotte i George w zamku Cardiff - jubileusz królowej

Księżna Kate, książę William, Charlotte i George w zamku Cardiff - jubileusz królowej

Księżna Kate jako modelka. 2002

Księżna Kate jako modelka. 2002

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×