Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Tak skromnej stylizacji Meghan Markle nie miała jeszcze nigdy. Nie popisała się pierwszego dnia wizyty na Fidżi
Tak skromnej stylizacji Meghan Markle nie miała jeszcze nigdy. Nie popisała się pierwszego dnia wizyty na Fidżi

Tak skromnej stylizacji Meghan Markle nie miała jeszcze nigdy. Nie popisała...

Tak skromnej stylizacji Meghan Markle nie miała jeszcze...

Zdjęcie twarzy syna Marty Kaczyńskiej robi furorę! Pokazała je jej córka
Zdjęcie twarzy syna Marty Kaczyńskiej robi furorę! Pokazała je jej córka

Zdjęcie twarzy syna Marty Kaczyńskiej robi furorę! Pokazała je jej córka

Zdjęcie twarzy syna Marty Kaczyńskiej robi furorę! Pokazała...

Ilona Łepkowska rozwścieczyła pół Internetu! Jej kontrowersyjna wypowiedź o ofiarach gwałtu wywołała gigantyczną awanturę
Ilona Łepkowska rozwścieczyła pół Internetu! Jej kontrowersyjna wypowiedź o ofiarach gwałtu wywołała gigantyczną awanturę

Ilona Łepkowska rozwścieczyła pół Internetu! Jej kontrowersyjna wypowiedź o ofiarach gwałtu...

Ilona Łepkowska rozwścieczyła pół Internetu! Jej kontrowersyjna wypowiedź...

Dziś wtorek, 23.10.2018

Łódź przeżyje prawdziwe oblężenie największych gwiazd internetu! Wśród nich… Małgorzata Rozenek i Katarzyna Nosowska

Katarzyna Nosowska, Małgorzata Rozenek, See Blogers 2018See Blogers 2018. Co warto wiedzieć?

Największy polski festiwal dla twórców internetowych, See Blogers Łódź odbędzie się w nowoczesnym EC1 Łódź Miasto Kultury. 23 i 24 czerwca, 2000 uczestników, w tym blogerzy, vlogerzy oraz osoby prowadzące popularne kanały na Facebooku czy Instagramie, spotkają się, aby zdobywać wiedzę i lepiej poznać środowisko influencerów. Nie zabraknie znanych osobowości, na wydarzeniu pojawią się między innymi Katarzyna Nosowska oraz Małgorzata Perfekcyjna Rozenek. Partnerem tytularnym wydarzenia jest Miasto Łódź, to jednak nie wszystko! Jastrząb Post objęło w tym roku oficjalny patronat nad wydarzeniem! Czego się spodziewać?

Uczestnicy See Bloggers Łódź podczas 2 dni festiwalu dowiedzą się, jak budować i angażować społeczność przy wykorzystaniu wielu kanałów w internecie oraz jak różnicować przekazywanie treści, od wpisów blogowych aż po formę video. W ramach spotkania zorganizowane będą prelekcje, wykłady i warsztaty w 13 strefach tematycznych, m.in. parentingowej, lifestylowej, urodowej, edukacyjnej i technologicznej.

Nowością w tym roku jest Plebiscyt na Influencera Roku, w którym zostaną wybrani najlepsi Blogerzy, Instagramerzy, Twórcy Wideo, Influencerzy oraz Odkrycie Roku. Uczestnicy festiwalu będą mogli zdobyć nagrodę i jednocześnie zdecydować kto zostanie laureatem kategorii Odkrycie Roku – nagroda do Twórców. Wielkim finałem Plebiscytu będzie uroczysta gala z koncertem uzdolnionej Nosowskiej, która odbędzie się w pierwszy wieczór festiwalu. To właśnie na niej zostaną wręczone nagrody we wszystkich kategoriach.

Na See Bloggers Łódź zgłosić może się każdy influencer, który tworzy treści w internecie, niezależnie czy jest to blog, profil na Instagramie, czy kanał na YouTube. Zapisy ruszyły 3 kwietnia i potrwają dwa tygodnie (czyli do 17 kwietnia) na stronie internetowej wydarzenia. Po tym terminie spośród zgłoszonych, wybranych zostanie 2000 twórców, którzy staną się oficjalnymi uczestnikami See Bloggers Łódź. Co ważne, nie liczy się tutaj szybkość zgłoszeń, ale przekazywane treści i wartości. Udział dla przyjętych twórców w wydarzeniu jest bezpłatny.

Tworzycie w sieci? Fascynujecie się social mediami? Chcecie spotkać boską Perfekcyjną i posłuchać utalentowanej Kasi Nosowskiej? Koniecznie się zgłoście!

Małgorzata Rozenek pokazała się w odjechanym wiosennym ciuszku! Ale i tak najpiękniejsze są jej długie NOGI!

Koszmarny wypadek Radosława Majdana! Jego plecy wyglądają okropnie! Małgosia pokazała zdjęcie

Małgorzata Rozenek wskoczyła w bardzo tani pudrowy garnitur z sieciówki! Wygląda w nim jak milion dolarów!Czy oglądasz filmiki polskich youtuberów?

Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×