Polski sędzia jest przeciwny powtórzeniu rzutu karnego Kuby Błaszczykowskiego! Jak to tłumaczy?

Kuba Błaszczykowski o meczu Polska-Portugalia

Kuba Błaszczykowski o meczu Polska-Portugalia

Sędzia sportowy o powtórzeniu rzutów karnych w meczu Polska-Portugalia

Za nami emocjonujący mecz Polski z Portugalią rozegrany w ramach ćwierćfinałów EURO 2016. Kadra Adama Nawałka radziła sobie na boisku fenomenalnie. Forma naszej drużyny nie spadła ani razu przez całe 120 minut bitwy o półfinał. Niestety, o zwycięstwie przeciwników zadecydowały rzuty karne, w których Polska przegrała 5:3. Swojej szansy nie wykorzystał Kuba Błaszczykowski.

Na kilka godzin po meczu, fani jeszcze raz przeanalizowali rzuty karne i okazało się, że w momencie naszego czwartego strzału, bramkarz Portugalii naruszył przepisy. Piłkarz zbyt wcześnie opuścił linię bramkową i dzięki temu obronił strzał.

Zobacz: Będzie skandal? Rzut karny Kuby Błaszczykowskiego powinien być powtórzony! Internauci znaleźli dowód

Z uwagą kibiców nie zgadza się polski sędzia Ryszard Wójcik który jako jeden z nielicznych brał udział w takich imprezach jak mistrzostwa świata. Ekspert powiedział:

To najprostszy sposób odreagowania porażki. Najważniejsze, że nikt z kadry i PZPN-u nie podłącza się pod ten absurdalny pomysł. W normalnym tempie nie było widać, żeby Rui Patricio naruszył przepisy, po analizie powtórek można powiedzieć, że to zrobił, ale na pewno nie w rażący sposób. To nie było intencjonalne. Po prostu tak się zachował, bo bramkarze zawsze tak robią

Wypada więc zrobić tylko jedno – pogodzić się z porażką Polski w ostatnim meczu i podziękować naszej drużynie jeszcze raz za wspaniały, historyczny turniej.

Zobacz: Robert Lewandowski doprowadził Annę Lewandowską do łez. Co za emocje!

Rzut karny Kuby Błaszczykowskiego powinien zostać powtórzony

Rzut karny Kuby Błaszczykowskiego powinien zostać powtórzony


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×