Szukaj

Polska gwiazda nazwała dziecko na cześć zespołu disco-polo! Nikt inny w Polsce nie ma takiego imienia!

Sebastian Zys niedawno został ojcem. Muzyk znany publiczności jako Mr. Sebi postanowił wybrać dla swojego dziecka nietypowe imię. Maluszek został nazwany na cześć zespołu, którego artysta jest liderem. 
Sebastian Zys - imię dziecka

Sebastian Zys - imię dziecka

Sebastian Zys, znany szerszej publiczności jako Mr. Sebiwłaśnie został ojcem. 5 czerwca na świat przyszedł jego upragniony syn, czym artysta pochwalił się w sieci. Na Instagramie  pokazał tam nie tylko pierwsze zdjęcie dziecka, ale także zdradził jego imię, które jest bardzo nietypowe.

Seweryn Sebi Zys to nowy członek rodziny wokalisty. Piosenkarz oszalał na jego punkcie, a imię, które nosi, wyniosło cały zespół na nową drogę do popularności. Artysta oznajmił swoim fanom, że to nie jest ojcowski żart, a szczera prawda! Muzyk otrzymał na to zgodę urzędników:

W Urzędzie Stanu Cywilnego w Łodzi akt urodzenia oficjalnie wprowadził nazwę Sebi jako drugie imię. Zjawisko polega na tym, że chłopiec jest jedynym dzieckiem w Polsce, które nazywa się Sebi. Dzidziuś to właśnie Seweryn Sebi Zys – wyznał szczęśliwy tata.

Musimy przyznać, że plotki o tym, iż muzyka diso polo to zupełnie inny stan świadomości mogą się potwierdzić dzięki takim przypadkom! Maluszkowi i mamie życzymy dużo zdrowia, a tacie nowych utworów i może nieco bardziej konwencjonalnych pomysłów.

Zobacz: Izabela Janachowska miesiąc temu urodziła syna. Z tej okazji pokazała piękną sesję z dzieckiem i zdradziła, jak wróciła do smukłej sylwetki!

Zobacz: Wielki dramat Sabiny Jeszki. Jej słodka córeczka trafiła do szpitala: „Dziecko niesamowicie energiczne nagle stało się warzywem”

Zobacz: Joanna Krupa urodzi syna czy córkę? Jakob Kosel już zna płeć dziecka prowadzącej „Top Model”! [WIDEO]


Sebastian Zys - syn. Jak go nazwał?

Sebastian Zys - syn. Jak go nazwał?

Mr Sebii disco polo - Instagram
Mr Sebii i Sławomir Zapała disco polo

Mr Sebii i Sławomir Zapała disco polo - Instagram

×