Mąż Pauliny Krupińskiej chce zmienić imię: „Po prostu do niego nie pasuje”. Nie będzie to jednak takie proste 

Sebastian Karpiel-Bułecka i Paulina Krupińska

Sebastian Karpiel-Bułecka i Paulina Krupińska

Sebastian Karpiel-Bułecka planuje zmienić imię. Paulina Krupińska w nowym wywiadzie opowiedziała na jakie. Wielu fanów pary będzie zaskoczonych.

Paulina Krupińska spełnia się zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. W zeszłym roku dołączyła do ekipy Dzień Dobry TVN. Została jedną z prowadzących śniadaniówkę. Na wizji partneruje jej Damian Michałowski. Cieszą się sporą sympatią wśród oglądających. Gdy pojawiają się na antenie, pod ich adresem pada mnóstwo komplementów.

Po pracy prezenterka wraca do swoich bliskich. Gwiazda TVN-u i Sebastian Karpiel-Bułecka, za którego wyszła za mąż w 2018 roku, wychowują córkę Antosię oraz syna Jędrzeja.

Dzieci są dla Krupińskiej priorytetem. To z myślą o nich odrzuciła oferty rozbieranych sesji, na których mogła zarobić niemałe pieniądze:

Swoje życie wcześniejsze jakoś tak ułożyłam pod dzieci, że nigdy nie robiłam sesji bieliźnianych, nie robiłam sesji w magazynach dla mężczyzn, a miałam takowe propozycje – powiedziała Krupińska dla Mamo to ja. – Zawsze wiedziałam, że będę matką. Tak z Sebastianem układamy nasze życie i relacje z mediami, żeby dzieci się za nas nie wstydziły.

Sebastian Karpiel-Bułecka zmieni imię. Dlaczego?

Paulina Krupińska rzadko wpuszcza media do swojego prywatnego świata. Wyjątek zrobiła dla Faktu. W rozmowie z dziennikiem opowiedziała o planach swojego męża, który chce zmienić imię. Chociaż muzyk znany jest jako „Sebastian”, w jego dowodzie widnieje „Łukasz”.

Sebastian nie ma na imię Sebastian, tylko Łukasz. Mąż chce teraz zrobić z tym porządek, bo to dla niego frustrujące. Kiedy dzwonią do niego z banku, i słyszy pytanie, czy to Łukasz Karpiel-Bułecka, musi się chwilę zastanowić, czy to na pewno telefon do niego – wyznała Paulina.

Prowadząca Dzień Dobry TVN dodaje, że formalna zmiana imienia w dokumentach nie jest taka prosta. Gwiazda zdradziła, że czeka go sporo pracy:

To imię po prostu do niego nie pasuje i od dziecka mówiono do niego Sebastian, więc urzędowo chce imię Łukasz wykreślić z dowodu. Idzie za tym co prawda sporo zabiegów, jak m.in. zmiana aktu urodzenia.

Krupińska i Karpiel-Bułcka są razem od ponad sześciu lat.


Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel Bułecka - styczeń 2021, zima u gwiazd

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel Bułecka - styczeń 2021, zima u gwiazd

Paulina Krupińska, Sebastian Karpiel-Bułecka

Paulina Krupińska, Sebastian Karpiel-Bułecka

Paulina Krupińska, Sebastian Karpiel-Bułecka

Paulina Krupińska, Sebastian Karpiel-Bułecka

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×