Szukaj

Sebastian Fabijański ogłasza, że to koniec. „To nie zabawa dla mnie”. Wydał oficjalne oświadczenie

Sebastian Fabijański

Sebastian Fabijański

Sebastian Fabijański nie będzie się udzielać na Instagramie, o czym poinformował w sobotni wieczór. Udostępnił nagranie, w którym żegna się z fanami. 

Sebastian Fabijański na małym ekranie zadebiutował w 2009 roku, gdy wcielił się w epizodyczną rolę Majkela w telenoweli Plebania. Od tego momentu jego kariera aktorska nabrała rozpędu. Zagrał w wielu produkcjach, wśród których warto wspomnieć takie tytuły jak m.in. Kobiety mafii oraz Botoks.

Od 2020 roku Fabijański łączy karierę aktorską z muzyczną. Właśnie wtedy ukazał się jego album Prymityw. W tym samym roku Sebastian został ojcem. Wraz z blogerką Maffashion powitali na świecie synka, Bastiana (pisaliśmy o tym tutaj).

Sebastian Fabijański zamyka Instagrama. Jak to tłumaczy?

Fabijański w zeszłym roku za namową wydawcy założył konto na Instagramie. Okazuje się, że jego przygoda z mediami społecznościowymi dobiegła końca. Aktor swoją decyzję ogłosił w krótkim filmiku, gdzie wydał oficjalne oświadczenie:

Mój stosunek do mediów społecznościowych zawsze był dość zachowawczy, bałem się tego i słusznie, bo okazało się, że to nie jest zabawa dla mnie, intuicja była właściwa i trzeba było się jej słuchać. Dziękuję za obecność tutaj, dziękuję za liczne wiadomości, które do mnie docierały. […] Dzięki, że byliście.

Sebastian dodał, że nie kasuje swojego profilu. Wręcz przeciwnie, nadal będą się na nim pojawiać posty. Za ich publikacje będą odpowiadać inne osoby:

Ten profil będzie aktywny, tu będą ludzie, którzy się tym zajmują, którzy będą później dostarczać różne informacje do mnie, więc jestem tylko troszkę dalej.

Gwiazdor nie zamierza zrezygnować z kariery. W tym roku pojawią się kolejne filmy z jego udziałem, nie poddał się też w muzyce:

Nie zamierzam przestawać, ku, pewnie, niezadowoleniu rzeszy. Film nadal uprawiam, w tym roku wyjdą trzy produkcje ze mną.

Ta wiadomość zasmuciła fanów Sebastiana. W komentarzach podkreślają, że social media bez niego nie będą już takie same:

  • Przykro mi, bo to już nie będzie to samo, ale rozumiem twoją decyzję. Szkoda, że to wszystko pewnie przez hejt i że takie osoby będą miały satysfakcje, że im się udało.
  • Brawa za dystans, osobowość i zupełnie inne kont niż inne. Szkoda.
  • Przykro mi. Do zobaczenia na szlaku.

Będziecie tęsknić za wpisami Fabijańskiego?


Sebastian Fabijański znika z Instagrama

Sebastian Fabijański znika z Instagrama

Sebastian Fabijański znika z Instagrama

Sebastian Fabijański znika z Instagrama

Sebastian Fabijański znika z Instagrama

Sebastian Fabijański znika z Instagrama

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×