Szukaj

Wojewódzki zakpił z Fabijańskiego i doczekał się dwóch odpowiedzi. Pierwsza w mgnieniu oka zniknęła z sieci

Sebastian Fabijański i Kuba Wojewódzki

Sebastian Fabijański i Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki postanowił skrytykować obrazy malowane przez Sebastiana Fabijańskiego. Długo nie musiał czekać na odpowiedź artysty, a nawet dwie odpowiedzi, przy czym pierwsza została szybko usunięta z internetu. Panowie nie szczędzili sobie kąśliwych uwag pod swoim adresem.

Sebastian Fabijański to aktor, który szerszej publiczności dał się poznać, grając w filmach Patryka Vegi. Zagrał aż w 5 produkcjach popularnego reżysera. Swoich sił próbuje także w muzyce, co chyba wzbudza najwięcej kontrowersji. Jakiś czas temu rozpoczął karierę jako raper. Sebastian mówił, że muzyką zajmuje się już od lat, ale dopiero niedawno zdecydował się na wydanie pierwszego krążka pt. Prymityw.

Ostatnio życie Sebastiana znacząco się zmieniło. Ze zbuntowanego muzyka zamienił się w bardzo czułego ojca. Aktor od zeszłego roku spotyka się z Julią Kuczyńską, znaną w sieci jako Maffashion. Zakochani doczekali się już pierwszego wspólnego dziecka. Ich synek Bastian Jan Fabijański przyszedł na świat kilka tygodni temu i widać, że dumny tata po prostu oszalał na punkcie maluszka. Na Instagramie jego partnerki niemal codziennie możemy oglądać filmiki, na których aktor czule zajmuje się swoim synem. Widać, że w najważniejszej życiowej roli odnalazł się po prostu doskonale. Ostatnio odnalazł w sobie też kolejną pasję.

Sebastian Fabijański odpowiada na krytykę Kuby Wojewódzkiego

Sebastian Fabijański, oprócz tego, że jest bardzo zaangażowanym rodzicem, został też malarzem. Na swoim profilu w social mediach chętnie publikuje zdjęcia autorskich obrazów. Ma już nawet swoich klientów.

Tak naprawdę ceny wyznaczył pierwszy klient. Zapytał: „Ile chcesz?”, ja mówię: „Nie wiem, stary, tak, żeby mi się za farby i płótno zwróciło”. A on: „Bez przesady, trzy i pół tysiąca!”. Jest płótno, jest farba, wylewam to w miejsca, gdzie czuję, że ten kolor zapracuje. To też chodzi o taką wyobraźnię – co się stanie z kolorem – mówił Sebastian podczas rozmowy w „DDTVN”.

Do słów Sebastiana postanowił odnieść się sam Kuba Wojewódzki. Showman napisał o nim w swoim ostatnim felietonie dla tygodnika Polityka.

Sebastian Fabijański – aktor oraz artysta hiphopowy na umowę zlecenie – został malarzem. Twórca wyznał, za jaką kwotę sprzedał swój pierwszy obraz. To 3,5 tys. zł. Ujawnił też swój proces twórczy: Jest płótno, jest farba. Bardzo bliski ekspresją do innego nurtu: Jest alkohol, jest impreza – skwitował twórczość Fabijańskiego Kuba Wojewódzki.

Dziennikarz długo nie musiał czekać na odpowiedź debiutującego artysty. Sebastian postanowił odpowiedzieć mu na Instagramie.

Kolega Kuba to spersonifikowany przykład ambiwalencji. Najpierw cię opluje, a potem zaprosi do programu, żeby tam znowu opluć, ale przecież właśnie to w nim kochamy, prawda? Chyba mu coś namaluję:) – napisał Sebastian.

Swoją odpowiedź jednak szybko usunął i postanowił odpowiedzieć królowi TVN innymi słowami.

Kuba Wojewódzki – spersonifikowana ambiwalencja, najbardziej popularny polski hejter, jedyny i niepowtarzalny lider swojego autorskiego programu, influencer na zamówienie marek, a przede wszystkim nonkonformista, który dzięki oportunizmowi odniósł sukces tak spektakularny, że uwierzył w swoją samowystarczalność. Fakt, nie opinia.

Ciekawi jesteśmy, jak zakończy się ta dyskusja.


Sebastian Fabijański odpowiada na krytykę Kuby Wojewódzkiego

Sebastian Fabijański odpowiada na krytykę Kuby Wojewódzkiego

Kuba Wojewódzki – odcinek z Michałem Szpakiem i Sebastianem Fabijańskim

Kuba Wojewódzki – odcinek z Michałem Szpakiem i Sebastianem Fabijańskim

Obrazy Sebastiana Fabijańskiego

Obrazy Sebastiana Fabijańskiego

Dodaj komentarz

  • Gość pisze:

    No ładne te obrazy

  • lukaslux pisze:

    Sebek, to bardzo utalentowany gość! Umie grać, rapuje nie najgorzej, w sumie każdy tak samo rapuje, to tekst się w rapie liczy i emocje jakie przekazuje, a nie głos. Obrazy są nowoczesne i modernistyczne także taka klasyka XXI wieku, każdy kto lubi malarstwo i się choć trochę ciekawi nią to taki obraz może sobie stworzyć. Plusy za chęci i robienie co się chce, a wszystko wychodzi mu to naprawdę dobrze.

  • Bubuja pisze:

    Kuba nie odpowiada na zaczepki.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×