Sebastian Fabijański gorzko ocenił poczynania Antka Królikowskiego. Nie gryzł się w język. „Nie możesz tego robić jak Antek Królikowski”

Sebastian Fabijański i Antek Królikowski

Sebastian Fabijański i Antek Królikowski

Sebastian Fabijański znany jest z tego, że mówi to co myśli i nie owija w bawełnę. Teraz ocenił zachowanie Antka Królikowskiego i to, w jaki sposób poinformował o chorobie. 

Sebastian Fabijański to artysta o wielu wymiarach. Świetnie czuje się przed kamerami i regularnie pojawia się w kinowych hitach. Nagrywa też własną muzykę i wydaje płyty, a także maluje obrazy. Na dobre zadomowił się już w show-biznesie, ale raczej stroni od blasku fleszy i stara się trzymać trochę na uboczu medialnych imprez i całego związanego z tym zgiełku. Od niemal dwóch lat jest też szczęśliwym ojcem.

Odkąd zaczął spotykać się z Julią Kuczyńską znaną w sieci pod pseudonimem Maffashion jego postać zaczęła wzbudzać jeszcze większe emocje. Julka jest bowiem jedną z najpopularniejszych blogerek w kraju i regularnie gości na eventach, a także pierwszych stronach gazet. Para szybko doczekała się dziecka. Wspólnie wychowują uroczego Bastiana, który jest oczkiem w głowie swojego taty.

Sebastian Fabijański komentuje zachowanie Antka Królikowskiego

Sebastian znany jest z tego, że nie zwykł owijać w bawełnę. Zdecydowanie mówi to, co myśli nawet jeśli prawda miałaby być dla kogoś przykra. Tak też postąpił w przypadku Antka Królikowskiego. W wywiadzie dla radia TOK FM skomentował jego obecną sytuację w show-biznesie. Uważa, że po serii skandali z udziałem kolegi z branży, wyznanie o chorobie było bardzo złym pomysłem i zostało negatywnie odebrane.

Nie możesz tego robić, jak Antek Królikowski. On w momencie, kiedy miał bardzo dużo syfu koło siebie, przyznał się do tego, że jest chory na stwardnienie rozsiane, co jest moim zdaniem PR-owym strzałem w kolano. Ludzie odebrali to jako wymówkę, negatywnie. Natomiast gdyby zniknął i pojawił się dopiero za jakiś czas i powiedział o tym, że jest chory, odbiór byłby zupełnie inny – stwierdził.

Powiedział też, jak jego zdaniem powinien zachować się aktor w momencie, gdy atmosfera wokół jego osoby zaczęła być naprawdę gęsta.

Zamiast zniknąć z tej przestrzeni publicznej i wrócić po jakimś czasie z podkulonym ogonem i z refleksjami, to zdecydował się na ruch, przyznanie się do choroby, i to moim zdaniem nie była dobra decyzja – tłumaczył.

Przypomnijmy, że Antek Królikowski najpierw rozstał się z ciężarną żoną tuż przed porodem i według doniesień tabloidów zamieszkał z inną kobietą. Później wpadł na pomysł organizacji gali MMA, w której miały zmierzyć się sobowtóry Władimira Putina i Wołodymyra Zełenskiego, co w obliczu wojny w Ukrainie wywołało ogromny skandal. Później zdecydował się poinformować o chorobie i zniknął z show-biznesu. Zgadzacie się z Sebastianem, czy wręcz przeciwnie?


Sebastian Fabijański – Eldorado, premiera książki

Sebastian Fabijański – Eldorado, premiera książki

Antek Królikowski z sobowtórami na gali Royal Division

Antek Królikowski z sobowtórami na gali Royal Division

Sebastian Fabijański | fot. AKPA

Sebastian Fabijański | fot. AKPA

Komentarze

 • Gość pisze:

  Moim zdaniem Antoni nie przemyślał powagi zawarcia związku małżeńskiego,odpowiedzialności wynikającej z roli męża,ojca,”głowy rodziny”.
  Jeśli „zgrzyty” były między małżonkami od początku,to poważny „mąż” i ojciec przepracowuje to z żoną,nie idzie do łóżka innej kobiety.Nt.tej pani nie chcę nawet pisać.Asia pokazała swoją wartość i myślę,że wybaczyłaby Antkowi,nawet może i dla dobra Vincenta ale nie widać by on tego serio chciał

  Po co Antek brał ślub…jest wiele rozwiązań by dzieckiem opiekować się nie będąc w formalnym związku ale tu nic nie widać by on tak bardzo tego chciał
  Może zrozumie jak ważne jest dziecko ale czy szybko?…
  dziwi mnie też postawa teściowej Asi,Babcia,która chce być z wnukiem jest s ona nie chciała zbliżyć się z Asią-można to jakoś pojąć,chociaż…ale wnuk jest wnukiem
  nie przypuszczam by Asia zabraniała Królikowski kontaktu z Vincentem

  Antek lubi lekkie życie a rodzina to inna wartość,ciężka praca ,inne zadowolenie
  Oboje są dumni i jakby na przekór ??? coś sobie udowadniają wszyscy troje na tym cierpią

  brak pokory u Niej i u Niego

 • Gość pisze:

  PRowym strzałem w stopę był związek z
  Opozdą

 • Gość Maria pisze:

  Dla mnie to świnia i wygląda nawet jak świnia

 • Gość pisze:

  Żadne tłumaczenie nie usprawiedliwia tego mlokosa.

 • GośćJulka pisze:

  Dla całej rodziny jest to bardzo trudny okres..nie osądzajcie bo nikt z nas nie wie jakby się zachował wiedząc o tak strasznej chorobie…mnie się wydaje,że Antek pełen zycia i utalentowany aktor pogubił się i mógłby w tym czasie ktoś z rodziny /może siostra lekarka/ doradzić mu udział w grupie o podobnych problemach zdrowotnych, co go przygotuje na gorsze czasy….

  • Gość pisze:

   Sa różne odmiany stwardnienia rozsianego
   1. Rzutowo-Emisyjna – refundowane leki najlżejsza
   2. …
   3. Która postępuje i się nie cofa

   Wielkie HALO

 • Gość pisze:

  Z oceną zacznijmy od siebie

 • Gość pisze:

  Według mnie to jest po prostu przegryw. Dno i wodorosty. Ojciec się w grobie przewraca.

  • Gość pisze:

   Jeżeli Królikowski takie doły zalicza, i to zarówno w czynach, jak i w słowach, a matka robi dokładnie to samo, to stary Królikowski nie mógł być inny, bo inaczej z taką baba by nie wytrzymał, a i syna inaczej wychował.

 • Gość pisze:

  Cała seria skandicznych poczynań i równie skandicznych i żenujących wypowiedzi zarówno jego, jak i jego matki, obnażyło maliznę intelektualną obojga i to jest już nie do odrobienia. Przedstawili się aż nadto dosadnie.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×