Sebastian Fabijański dodał mocne wideo po zerwaniu z Maffashion. Lała się wódka i krew. Fani nie kryli zaskoczenia zachowaniem idola

Maffashion i Sebastian Fabijański

Maffashion i Sebastian Fabijański

Sebastian Fabijański po rozstaniu z Maffashion dodał na Instagramie mocne wideo. Materiał zantagonizował fanów. Zamieszczenie takiego filmu jest teraz nie na miejscu...?

Sebastian Fabijański Maffashion byli jedną z najpopularniejszych par polskiego show-biznesu. Spotykali się ze sobą od 2019 roku i doczekali syna, Bastiana. Dziś, dość nieoczekiwanie, influencerka przekazała, że ich związek się zakończył.

Rozstałam się z Sebastianem około trzy tygodnie temu. W planie było powiedzenie tego wspólnie (…) Komuś zależało na tym, aby uprzedzić jakikolwiek mój komunikat, tym samym odbierając mi możliwość przedstawienia mojej wersji, aczkolwiek chce od razu podkreślić, nie mam zamiaru komentować, prać brudów, to nie jestem ja. Jeśli chodzi o związki, to zawsze byłam oszczędna i jeśli chodzi o związki, to ten też nie był medialny. Mogę tylko dodać, że nie dystansowałam się od nikogo z dzieckiem, wręcz to był moment, w którym potrzebowałam, żeby ktoś był – wyjawiła.

Wcześniej fani niespecjalnie podejrzewali, że rodzice Bastiana nie są ze sobą. Fabijański jakiś czas temu mówił co prawda o problemach w ich relacji, ale nawet słowem nie zająknął się o tym, że związek zdążył przejść do historii:

Wydaje mi się, że przez pewien czas panowała atmosfera trochę pretensji do mnie. Z Bastkiem przez większość czasu do tej pory trzeba było spać w towarzystwie piłki do pilatesu. Czyli bierzesz Bastka na ręce, siadasz na piłce i lulasz. Ja niestety nie potrafiłem tego robić. To było dla mnie tak trudne, że pewnie Bastek wyczuwał moje napięcie i momentalnie wpadał w histerię, więc budził cały dom. Ja miałem do siebie bardzo dużo pretensji o to, że mi to totalnie nie idzie. Jestem bardzo wdzięczny Julce, że wtedy, kiedy mi to nie szło, ona potrafiła to robić i nie przespała bardzo dużo nocy z tego tytułu. (…) Oczywiście kiedy człowiek jest niewyspany, trochę sfrustrowany, zniecierpliwiony itd., napięcia się pojawiają – mówił.

Sebastian Fabijański dodał wideo. Dlaczego wkurzyło fanów?

Aktor (i raper) po oświadczeniu Maffashion nie wycofał się z social mediów. Dziś na jego profilu na Instagramie znalazł się fragment klipu do utworu Werter. Materiał jest dalece kontrowersyjny. Widać na nim aktora Adama Woronowicza, który na poszczególnych ujęciach pije wódkę i dokonuje samookaleczenia.

Styczeń 22. Siedzę w domu i pisze o „nim” numer. Kleisz? – Sebastian napisał w opisie wideo.

W sekcji komentarzy oberwało mu się od fanki, która nie kryła zaskoczenia tym, jak jej idol zachowuje się w przestrzeni publicznej, zaraz po rozpadzie związku.

Kleje, „on” to Ty. I akurat numer przygotowany żeby wrzucić zaraz po oświadczeniu Julki o rozstaniu? Ajaj, jakoś tak za perfidnie – zarzuciła mu internautka, zdobywając tym samym kilka „lajków”, czyli głosów wsparcia.

Sebastian poczuł się wywołany do tablicy.

Ten numer wyszedł 21 lutego… nie szukaj tu perfidii – odpisał.

I to on okazał się mieć rację – teledysk od kilku miesięcy znajduje się na YouTube.

Co myślicie o rozstaniu Sebastiana i Julii?


Scena z klipu Sebastiana Fabijańskiego

Scena z klipu Sebastiana Fabijańskiego

Scena z klipu Sebastiana Fabijańskiego

Scena z klipu Sebastiana Fabijańskiego

Sebastian Fabijański odpowiedział fance

Sebastian Fabijański odpowiedział fance

Komentarze

 • Gość pisze:

  Facet ewidentnie ma problemy z psychiką. Są tacy ludzie trochę więcej obowiązków życiowych i już nie dają rady , stałe pokrzywdzeni , wiecznie zmęczeni egzystencją….Dramat i ta jego piosenka mroczna a do tego jego zajomość z tym Raf…. prawdziwa Drama

 • NIE TAK SŁODKO pisze:

  Przykre to co napiszę teraz, ale myślę że rozstali się przez dziecko. Byli sami w dwójkę,-było wygodnie, miło i robili na co tylko mieli ochotę. Urodził im się syn, zaczęło się odmawianie sobie imprez, wyjść. Trzeba było zrezygnować w dużej mierze z tego co się lubiło. Zaczyna się przepychanie odpowiedzialnością za dziecko, nerwy. Potrzeba masy cierpliwości do maleństwa, nie każdy ją ma. Rodzicielstwo jest prawdziwym sprawdzianem dla związku- piszę z własnego doświadczenia. Między mną a moim mężem pogorszyło się bardzo po narodzinach syna. Związek w którym jest dziecko wygląda już zupełnie inaczej, powiem szczerze że traci na jakości, stąd tak wiele rozstań…..

  • Gość pisze:

   Do pewnych wspólnych decyzji trzeba dorosnąć …dziecko ..to już rodzina i obowiązki.Hulanki swawole w tempie zwolnionym….

  • Gość pisze:

   Dla ludzi chcących mieć dziecko powinny być przeprowadzane egzaminy, Nie każdy powinien być matką czy ojcem. Życie z dzieckiem zmienia się o 180* i nigdy nie będzie już tak jak dawniej.

  • Gość pisze:

   Dokładnie tak

  • Gość pisze:

   Tak to często wygląda….ludzie, niestety najczęściej mężczyźni mają problem z przejściem z relacji dwuosobowej na trzyosobową, tzn. z dzieckiem…

 • Barbara pisze:

  Takie są właśnie teraz związki. Nietrwałe. Byle jaki kryzys powoduje upublicznianie swoich żalów, pretensji, wylewanie brudów. Internet zniszczył wiele związków, bo ludzie uważają że to miejsce na pokazywanie życia i dzielenia się nim z całym społeczeństwem.

 • Gość pisze:

  Co Rafalala robiła Fabijanskiemu ….

 • Gośćula pisze:

  A taki był fajny z niego człowiek i aktor ,pamiętam go z serialu ,gdzie fajnie się wcielił w tancerza.Powoli mu w tej chwili uderza woda sodowa do głowy przykre🙄

 • Boxdel pisze:

  Maffaszion vs rafalala famme mma

 • All day watch them all fall down pisze:

  Ja go atakuje tylko żeby Rafalali odpuścił.
  Czyli to traktowanie go jak kondoma jest tylko prawdą etapu.

 • Gość pisze:

  Smutne.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×