Nie żyje 24-letnia gwiazda Disneya. Nagła śmierć aktora wstrząsnęła światem

Sebastian Athie nie żyje

Sebastian Athie nie żyje

Sebastian Athie nie żyje. Nagła śmierć młodego aktora wstrząsnęła całym filmowym światem. Jaka była przyczyna jego śmierci?

Ten meksykański aktor filmowy był najbardziej znany z roli Lorenzo Guevary w argentyńskim serialu telewizyjnym dla nastolatków O11CE, emitowanym na kanale Disney Channel w Ameryce Łacińskiej. Kanał ten znany jest Wielkiej Brytanii jako Disney 11.

Athié grał w nim w latach 2017-2019, a także pojawił się w meksykańskiej serii La rosa de Guadalupe. Oprócz aktorstwa zajmował się również muzyką. Karierę muzyczną rozpoczął w 2018 roku, wydając utwór Hasta Que Vuelvas z aktorem Javierem Eloyem Bonanno.

Sebastian Athie nie żyje

O śmierci gwiazdy poinformowało Narodowe Stowarzyszenie Aktorów Meksyku, które wystosowało oświadczenie na swoim kanale społecznościowym.

Z głębokim żalem zawiadamiamy w imieniu stowarzyszenia  śmierci Sebastiána Athié. Miał tylko 24 lata. Składamy najszczersze kondolencje dla jego rodziny oraz przyjaciół.

Na Twitterze Disney Channel LA również pojawiły się wyrazy współczucia.

Spoczywaj w pokoju, Sebas. Twoja sztuka i uśmiech pozostaną na zawsze. Ubolewamy nad odejściem Sebastiána Athié i zawsze będziemy go pamiętać z powodu jego talentu, towarzystwa, profesjonalizmu i przede wszystkim ogromnego serca. Towarzyszymy jego rodzinie, przyjaciołom i fanom w jego pożegnaniu.

 

Na razie nie są znana szczegóły dotyczące śmierci Sebastiana Athie. Jego ostatni post w mediach społecznościowych pojawił się miesiąc temu, kiedy to udostępnił cytat Nelsona Mandeli na Instagramie.

Być wolnym to nie tylko porzucić własne łańcuchy, ale żyć w sposób, który szanuje i zwiększa wolność innych – napisał.

Całą redakcją przyłączamy się do płynących z całego świata kondolencji.


Sebastian Athie nie żyje

Sebastian Athie nie żyje

Sebastian Athie nie żyje

Sebastian Athie nie żyje

Sebastian Athie nie żyje

Sebastian Athie nie żyje

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×