53-letnia Ścibakówna i młodsza o 5 lat Dygant spotkały się na plaży i zrobiły sobie zdjęcia. Trudno wybrać, która lepiej prezentuje się w stroju kąpielowym

Dygant i Ścibakówna

Dygant i Ścibakówna

Beata Ścibakówna, lat 53 i Agnieszka Dygant, lat 48, spotkały się na plaży w Juracie i zrobiły sobie zdjęcia w strojach kąpielowych. Jakie one mają świetne figury!

Wakacje i pewne poluzowanie zaostrzeń związanych z pandemią koronawirusa spowodowały, że gwiazdy masowo ruszyły na urlopy. Dużo z nich wybiera egzotyczne kierunki, ale też wiele zdecydowało się wesprzeć polską turystykę i ruszyło w góry, na Mazury, czy też nad morze.

Beata Ścibakówna z Janem Englertem i Agnieszka Dygant spotkali się w Juracie. Aktorki nie omieszkały wspólnych zdjęć opublikować w sieci. Ależ one dobrze wyglądają w kostiumach kąpielowych!

Beata Ścibakówna i Agnieszka Dygant na plaży. Jak wyglądają w kostiumach kąpielowych?

Artyści żyli ostatnio w wielkiej niepewności. Pandemia skutecznie pozbawiła ich pracy na bardzo długi czas. Na szczęście liczba osób chorych spadła, a rząd zdjął restrykcyjne obostrzenia. Wraz z początkiem lata otwarte zostały teatry. Plany filmowe i serialowe wróciły na pełne obroty. Ludzie z show-biznesu postanowili także wykorzystać pogodę i udać się na wczasy.

Ścibakówna i Englert wybrali Juratę. Tam zostali sfotografowani przez paparazzi. Przyłapali oni aktora w kiosku, mężczyzna sięgał po tabloid. Na zdjęciach było widać, jak zagląda do Faktu. Dziennikarze postanowili skontaktować się z jego żoną, która skomentowała wybór męża.

„Fakt” w kiosku leżał obok „Przeglądu Sportowego”, który mąż kupuje od lat. Widocznie przesuwał „Fakt”, aby sięgnąć po „Przegląd”. Jak państwo wiedzą Jurata jest specyficznym miejscem nad polskim morzem i nie tylko my od lat korzystamy z jej klimatu – skomentowała z uśmiechem Beata Ścibakówna w rozmowie z Faktem.

Sami także chętnie dzielą się zdjęciami z wypoczynku. Beata ostatnio pochwaliła się spotkaniem z Agnieszką Dygant. Panie postanowiły się sfotografować i zachwyciły internautów swoimi figurami.

Podobnym ujęciem podzieliła się Agnieszka.

Nie da się ukryć, ze figur można im pozazdrościć.  Nie wiadomo, która prezentuje się lepiej, 53-letnia Ścibakówna, czy o 5 lat młodsza Dygant. Jedno jest pewne — internauci są oczarowani.


Ścibakówna i Dygant na plaży w Juracie

Ścibakówna i Dygant na plaży w Juracie

Ścibakówna i Dygant na plaży w Juracie

Ścibakówna i Dygant na plaży w Juracie

Ścibakówna i Dygant na plaży w Juracie

Ścibakówna i Dygant na plaży w Juracie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×