Polska gwiazda zaręczyła się w sylwestrową noc dokładnie o północy. Pokazała zdjęcia i nagranie. „Powiedziałam TAK”

Saszan zaręczyła się w sylwestra

Saszan zaręczyła się w sylwestra

Polska gwiazda zaręczyła się w sylwestrową noc. Pokazała nagranie, na którym możemy podziwiać ten wyjątkowy moment. Pochwaliła się też pięknym pierścionkiem. Zobaczcie zdjęcia. 

Gwiazdy w sylwestra chętnie chwaliły się tym, jak spędzają wieczór. Na Instagramie pojawiło się wiele relacji z imprez, które odbyły się w tę wyjątkową w roku noc. Nie zabrakło też tych, którzy postanowili spędzić ją w zaciszu własnego domu. Jedna z polskich gwiazd na pewno zapamięta ten wyjątkowy wieczór na dłużej.

Saszan, a właściwie Roksana Pindor zadebiutowała w show-biznesie w 2013 roku. To właśnie wtedy zaczęła wrzucać na platformę pierwsze piosenki. Jeszcze pod koniec roku udało jej się podpisać pierwszy kontrakt płytowy.  Niedługo później, bo 16 września 2014 wydała debiutancki album studyjny zatytułowany RSP. Krążek promowała trzema utworami, które podbiły serca słuchaczy: Świat jest nasz, Wybrałam i Proste słowa. Jej kolejna płyta zatytułowana Hologram ukazała się w 2018 roku. Teraz gwiazda skupia się na życiu prywatnym, a zwłaszcza związku. Pochwaliła się w sieci nagraniem z zaręczyn.

Saszan jest zaręczona. Pochwaliła się zdjęciami

Saszan jest nie tylko utalentowaną artystką, ale może się także pochwalić szczęściem w życiu prywatnym. Od dłuższego czasu wiadomo, że jest zakochana. Chociaż o swoim partnerze mówi niewiele, to na jej Instagramie, gdzie jest niezwykle aktywna, pojawiło się kilka ich wspólnych zdjęć. Na żadnym z nich nie zdradziła, jednak jego imienia ukochanego, a za każdym razem pozował on tak, by nie było dokładnie widać twarzy.

Wszystko zmieniło się w Nowy Rok. Wokalistka postanowiła pochwalić się swoim wielkim szczęściem. W sylwestrową noc ukochany się jej oświadczył a nagraniem i zdjęciami z tego momentu podzieliła się w social mediach. Wiadomo, jaki pierścionek wręczył jej ukochany oraz że przyjęła zaręczyny.

POWIEDZIAŁAM TAK!!!!!!!!!!!! Nie mogę w to uwierzyć, jestem taka szczęśliwa, że ryczę cały dzień!!! Barti będzie moim mężem!!

Ukochany dokładnie o północy przy akompaniamencie fajerwerków i kolorowym niebie uklęknął, wyciągając pierścionek. Saszan nie ukrywała wzruszenia. Dookoła rozległy się wiwaty osób, które były świadkami tego momentu. Pod postem udostępnionym przez wokalistkę pojawiło się mnóstwo gratulacji, do których i my się przyłączamy.


Saszan zaręczyła się w sylwestra

Saszan zaręczyła się w sylwestra

Saszan zaręczyła się w sylwestra

Saszan zaręczyła się w sylwestra

Saszan zaręczyła się w sylwestra

Saszan zaręczyła się w sylwestra

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×