Szukaj

Saszan pochwaliła się łazienką. To nic, że jest w środku remontu. Wygląda imponująco

Saszan łazienka

Saszan łazienka

Saszan pokazała swoją łazienkę w trakcie remontu. Jeszcze nie jest wykończona, z już widać, że efekt będzie wspaniały. Internauci już węszą pałacowe wnętrze. Zobaczcie zdjęcia przed.

Saszan zadebiutowała w 2013 roku. Od tego czasu odniosła kilka sukcesów, wydała dwie płyty – pierwsza z nich dotarła na 2. miejsce najchętniej kupowanych w Polsce. Doczekała się także sporego grona fanów. Różowowłosa wokalistka ma wierną grupę obserwujących i to z nimi podzieliła się zdjęciami z remontu łazienki.

Saszan remontuje łazienkę

Saszan czas przymusowego pozostawania w domu postanowiła spędzić produktywnie i wykonać remont łazienki. W poście, który opublikowała, informuje, że efekt finalny będzie potem, bo chce wywołać większy efekt wow. Piosenkarka musi być bardzo zadowolona z nowego wnętrza, skoro aż tak pragnie pokazać fanom różnice.

Przy okazji zwierzyła się, że nie specjalnie lubi zakupy budowlane, więc opcja online i to z jednej formy bardzo jej się spodobała. Kafle, sprzęty – wszystko za jednym razem. Na fotografii Saszan wyraźnie zadowolona pozuje w domowej odsłonie, dżinsy, biały top, kapcie, związane włosy i szeroki uśmiech.

Wybaczcie bałagan, ale tak to bywa podczas remontu. Remont już zakończony, ale najpierw pokażę Wam zdjęcia „w trakcie”, żeby „po” zrobiło większe wrażenie. Mam swoje wymarzone marmurowe płytki na ścianie i na podłodze. Jeśli chodzi o zakupy – z łazienką poszło najwygodniej bo
@Cersanitpolska zapewnia kompleksową ofertę. Dzięki temu wszystko do siebie pasuje – płytki na ścianę, na podłogę, umywalka, zestaw wc. Bez jeżdżenia po sklepach (nienawidzę tego, o tym już wiecie), wybierania spośród tysiąca marek. Wszystko kompleksowo.
Elegancko. I jest pięknie! Efekt końcowy wstawię już niedługo #cersanitpolska #opoczno #marblefloor #umywalkanablatowa #cleanon #interiorinspiration – napisała.

 

View this post on Instagram

Wybaczcie bałagan, ale tak to bywa podczas remontu????Remont już zakończony, ale najpierw pokażę Wam zdjęcia „w trakcie”, żeby „po” zrobiło większe wrażenie. Mam swoje wymarzone marmurowe płytki na ścianie i na podłodze???? Jeśli chodzi o zakupy – z łazienką poszło najwygodniej bo @Cersanitpolska zapewnia kompleksową ofertę. Dzięki temu wszystko do siebie pasuje – płytki na ścianę, na podłogę, umywalka, zestaw wc. Bez jeżdżenia po sklepach (nienawidzę tego, o tym już wiecie), wybierania spośród tysiąca marek. Wszystko kompleksowo. Elegancko. I jest pięknie! ???? Efekt końcowy wstawię już niedługo???? #cersanitpolska #opoczno #marblefloor #umywalkanablatowa #cleanon #interiorinspiration

A post shared by SASZAN (@saszan) on

Mimo że efektu jeszcze nie widać, to obserwujący Saszan już są pod wrażeniem tego, jak wymyśliła sobie swoją łazienkę wokalistka.

  • Już to superowo wygląda!
  • Już nie mogę sie doczekać aż zobaczę efekt końcowy, zapowiada się świetnie!
  • Będzie sztos.
  • Na tych już jest zaebiście a jak zakończony to już musi być pałacowo. Masz Ty gust dziewczyno. SUPER – piszą internauci.

Już nie możemy się doczekać efektu końcowego.


Saszan - remont łazienki

Saszan - remont łazienki

Saszan - remont łazienki

Saszan - remont łazienki

Saszan - remont łazienki

Saszan - remont łazienki

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×