Szukaj

Meghan i Harry zrazili do siebie sąsiadów. Jedna z gwiazd właśnie wystawiła swój dom na sprzedaż. Nie tylko ona

Meghan Markle, książę Harry

Meghan Markle, książę Harry

Meghan Markle i książę Harry od roku mieszkają w USA. Okazuje się, że mieszkańcy Montecito nie są zbytnio zadowoleni z takiego sąsiedztwa. Co dzieje się w okolicy?

Meghan Markle i książę Harry ponad rok temu podjęli bardzo odważną decyzję. Małżonkowie postanowili zrezygnować ze swoich funkcji w rodzinie królewskiej i opuścić Wielką Brytanię. Oficjalne oświadczenie, które wydali w tej sprawie, zszokowało świat.

Od 12 miesięcy fani royalsów zastanawiali się, co tak naprawdę spowodowało, że Sussexowie postanowili tak bardzo zaryzykować. Meghan i Harry dopiero po roku przerwali milczenie i opowiedzieli o wszystkim, co spotkało ich w czasie, gdy mieszkali na królewskim dworze.

Kolorowa prasa w Wielkiej Brytanii nigdy nie ukrywała, że żona Harry’ego nie jest ich ulubienicą. Tabloidy nieustannie doszukiwały się u niej łamania etykiety, oraz kolejnych skandali, które mogłyby jej przypisać. Dopiero po roku od przeprowadzki do USA małżonkowie postanowili udzielić obszernego wywiadu w programie Oprah Winfrey, gdzie opowiedzieli swoją historię.

Ich wyznania wywołały wiele kontrowersji. Rodzinie królewskiej zarzucili nietolerancję na tle rasowym oraz kompletny brak pomocy dla borykającej się z depresją Meghan. Pałac Buckingham szybko odniósł się do tych doniesień i wydał oświadczenie dotyczące oskarżeń o rasizm.

Sąsiedzi Meghan i Harry’ego uciekają z okolicy

Meghan i Harry po ogłoszeniu publicznie swojej decyzji zabrali syna Archiego, spakowali walizki i w pierwszej kolejności wyjechali do Kanady. Tuż przed rozpoczęciem globalnej pandemii i zamknięciem granic postanowili wynieść się do USA. Małżonkowie mają za sobą już kilka przeprowadzek, ale ostatecznie osiedlili się w Montecito w Kalifornii. Podczas emisji wywiadu, jakiego udzielili Oprah Winfrey, mogliśmy zobaczyć ich piękny ogród, w którym hodują nawet kilka kur.

Okazuje się, że sąsiedztwo Sussexów nie jest spełnieniem marzeń innych mieszkańców okolicy. Ich przeprowadzka musiała wywołać spore zamieszanie w Montecito. Jak donosi magazyn Hello, w ostatnim czasie odnotowano tam znaczny wzrost sprzedaży domów.

Swojej posiadłości zdecydował się także pozbyć aktor Rob Lowe, którego dom jest od oddalony od posiadłości Meghan i Harry’ego zaledwie o 350 metrów. Rezydencja została wyceniona na 22,5 mln dolarów. Nieco taniej można nabyć domy anonimowych mieszkańców dzielnicy.

W magazynie możemy przeczytać także, jak wyposażona jest amerykańska willa Sussexów. Oprócz domu, który zamieszkują, na terenie znajdują się jeszcze dwa mniejsze domki. Jeden z nich ma być przekształcony w siłownię, a w drugim ma zamieszkać służba.

Oprócz głównego budynku istnieją dwa oddzielne jednopokojowe pensjonaty – z których jeden książę i księżna prawdopodobnie mają w swojej rezydencji – najnowocześniejszą siłownię i oddzielne pomieszczenia dla personelu wraz z pralnią, toalety i pomieszczenia socjalne. Dom posiada również ośmiostanowiskowy garaż, biuro, teatr i warsztat. Dom księcia Harry’ego i Meghan ma łącznie dziewięć sypialni i 16 łazienek – zdradza Hello.

Trzeba przyznać, że młodzi małżonkowie żyją w prawdziwych luksusach i niczego im nie brakuje. Myślicie, że sąsiedztwo Meg i Harry’ego może być na tyle uciążliwe, że mieszkańcy decydują się na przeprowadzkę?


Księżna Meghan dostała w prezencie torebkę polskiej marki

Image licensed to i-Images Picture Agency. 23/03/2018. Lisburn United Kingdom. Prince Harry and Meghan Markle at the Eikon Centre in Lisburn,Northern Ireland , United Kingdom. Picture by POOL / i-Images

Meghan i Harry zaprosili fanów do swojego domuo

Meghan i Harry zaprosili fanów do swojego domuo

Meghan Markle i książę Harry u Oprah Winfrey

Meghan Markle i książę Harry u Oprah Winfrey

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×