Sasha Strunin ostatnio sporo przytyła. Jak wygląda teraz? Takie metamorfozy znamy tylko z amerykańskich programów

Sasha Strunin schudła

Sasha Strunin sporo schudła

Dla niej czas się zatrzymał! Sasha Strunin szczyty popularności osiągnęła kiedy była jeszcze nastolatką, a jej piosenki przez długi czas królowały na listach przebojów. Sasha była najmłodszą uczestniczką Eurowizji w 2007 roku. Po występie w konkursie, na którym zajęła 14 miejsce w półfinale i wydaniu solowej płyty, piosenkarka na kilka lat zniknęła z show-biznesu, by teraz spróbować do niego wrócić. Tym razem w nieco grzeczniejszym wydaniu niż przed laty, Sasha pojawiła się na konferencji WWF Polska, podczas której zaprezentowano nową ambasadorkę organizatorkę – Misheel Jargalsaikhan. Patrząc jednak na zdjęcia z wydarzenia i porównując je z tymi sprzed roku można odnieść wrażenie, że przeszła spektakularną metamorfozę.

Sasha Strunin przed laty dała się poznać jako wulgarna w sposobie ubierania gwiazdka muzyki pop zespołu The Jet Set, w którym rozpoczęła karierę jako nastolatka. Dziś ma 28 lat i pod względem wizerunku nie przypomina dawnej siebie.

Piosenkarka przede wszystkim nabrała bardziej kobiecych kształtów.  Zmieniła styl ubierania się na dużo spokojniejszy, a zamiast popu postawiła na jazz. Twarz jednak prawie wcale jej się nie zmieniła i piosenkarka jest tak samo piękna jak przed laty.

Kiedy Sasha zniknęła z show-biznesu, wróciła do rodzinnego Poznania. Tam skończyła fotografię na Akademii Sztuk Pięknych. Po latach przerwy od muzyki, pod koniec grudnia wypuściła singiel Nie mów mi nie. 

Obecnie Strunin skupia się na karierze aktorskiej. Od jakiegoś czasu możemy oglądać ją w serialu Na wspólnej.  Jak myślicie uda jej się na stałe wrócić do show – biznesu?

 

 

Eurowizja 2018: Nie tylko Lukas Meijer pochodzi z zagranicy. Zobaczcie ilu obcokrajowców reprezentowało Polskę!

Sasha Strunin wraca do show-biznesu z nowym singlem i… ze sporą nadwagą! Możecie jej nie poznać

27 października -numerologiczna 1! Idealny czas na nowe spojrzenie! Porada numerologiczna i horoskop na dziś.

 

 


Sasha Strunin na konferencji WWF

Sasha Strunin na konferencji WWF

Sasha Strunin na konferencji WWF

Sasha Strunin na konferencji WWF

Sasha Strunin na konferencji WWF

Sasha Strunin na konferencji WWF

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×