Sasha Knezevic został ojcem po raz drugi. Anja Rubik zareagowała na zdjęcie byłego męża z noworodkiem

Anja Rubik i Sasha Knezevic

Anja Rubik i Sasha Knezevic

Sasha Knezevic został ojcem po raz drugi. Model pochwalił się w sieci zdjęciem z noworodkiem. Na jego wpis zareagowała Anja Rubik. Co napisała byłemu mężowi?

Sasha Knezevic był pierwszym mężem Anji Rubik. Parę połączyła nie tylko miłość, ale też praca. Model serbskiego pochodzenia doskonale rozumiał ciągłe życie na walizkach, jakie prowadzi jego ukochana. Zakochani pobrali się w 2011 roku na Majorce. Pięć lat później doszło do rozwodu. Byli małżonkowie rozstali się w zgodzie, bez niepotrzebnej dramaturgii i nadal pozostają w dobrych relacjach. Teraz każde z nich układa sobie życie na nowo. Supermodelka jest szczęśliwa u boku przystojnego fotografa, z którym spotyka się od kilku lat. Jej były mąż kilka miesięcy po rozwodzie również spotkał wielką miłość.

Model zmienił też podejście do związków i bardzo chroni swoją prywatność. Razem z ukochaną zamieszkał w Wiedniu i wiadomo, że w 2018 roku po raz pierwszy zostali rodzicami. Wówczas na świat przyszedł ich syn Andrijj. Teraz po raz kolejny przekazał radosne wieści.

Były mąż Anji Rubik znowu został ojcem. Modelka zareagowała

Serbski model od jakiegoś czasu skupia się przede wszystkim na rodzinie. Przestał pojawiać się na wybiegach i zmienił też pracę. Na poważnie zajął się malarstwem i sztuką.

Wiem, że syn zmienił moje życie całkowicie. Czuję się bardziej osadzony, cieszę się, kiedy mogę patrzeć, jak małe istnienie rośnie. (…) Uwielbiam poświęcać mu mój czas. Staram się być sobą, chcę obserwować syna, być dla niego, chcę, żeby był silnym i pewnym siebie człowiekiem – mówił w rozmowie z „Dzień Dobry TVN”.

Teraz rodzina modela po raz kolejny się powiększyła. Sasha niezwykle rzadko na swoim profilu w social mediach publikuje osobiste zdjęcia. Próżno szukać tam kadrów z ukochaną, ale z okazji narodzin drugiego syna zrobił wyjątek. Przedstawił swoim obserwatorom małego Marko.

Marko Knezevic – podpisał fotografię.

Pod wspólnym zdjęciem z maluszkiem doczekał się wielu gratulacji, ale także wpisu od byłej żony. Ania natychmiast zareagowała na dobre wieści.

Gratulacje – napisała.

Widać, że byli małżonkowie nadal darzą się sympatią i nie chowają do siebie urazy. W rozmowie z naszą reporterką modelka przyznała, że ona również powoli zaczyna myśleć, że mogłaby zostać mamą. Być może niedługo też ogłosi szczęśliwą nowinę.


Sasha Knezevic z synem Marko

Sasha Knezevic z synem Marko

Sasha Knezevic pokazał swojego synka

Sasha Knezevic pokazał swojego synka

Sasha Knezevic pokazał zdjęcia z wesela przyjaciół w Szwajcarii

Sasha Knezevic pokazał zdjęcia z wesela przyjaciół w Szwajcarii

Komentarze

 • Ali pisze:

  Świetny facet,widać,ze bardzo odpowiedzialny za rodzinę.Mysle,że P.Anja trochę przegrała rozstawiając sie z nim.A dzieci to sie rodzi,kiedy jest na to pora,a nie na starość,kiedy sie już nie może i trzeba sie długo leczyć.A życzę P.Anji cudownego maleństwa.

  • A pisze:

   Dzieci sie rodzi kiedy sie chce I wogole jak sie chce, a nie kiedy jest pora

 • Ula pisze:

  Anja mówiła kiedyś,że ma dość duży problem z zajściem w ciążę i się zamierza leczyć !

 • Gość pisze:

  Na początku żałowałam ich rozstania ale teraz widzę że każdy uczciwie idzie swoją drogą i jest w tym prawdziwy.

 • Gość pisze:

  Te artykuły to taka strata czasu. Aby się dowiedzieć że napisała gratulacje… Eh żałosne

 • Gość pisze:

  Nie było im po drdze , a szkoda ładna para z nich była.

  • BPGość pisze:

   On jest przystojnym i mądrym facetem, który chciał mieć prawdziwą rodzinę. Rubik to brzydka, sepleniąca kobieta, która broniła się od dzieci jak często podkreślała w wywiadach. Dobrze, że jej były znalazł sobie miłość i spełnił się w roli ojca.

 • Gość pisze:

  Chciał byś tata to nie próżnuje tylko szybko powiększa rodzinę A Anja ma inne priorytety

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×