Sasha Knezevic pokazał twarz swojego słodkiego synka! Podobny do przystojnego taty?

Sasha Knezevic pokazał syna

Sasha Knezevic pokazał twarz synka

Nie wszystkie związki gwiazd rozpadają się w atmosferze skandalu. Gdy Anja RubikSasha Knezevic wzięli rozwód, wszyscy spodziewali się pikantnej afery – nic takiego nie miało jednak miejsca. Okazuje się, że para nadal pozostaje w dobrej komitywie, a ich przyjaźń nie ucierpiała. Anja nadal podbija świat mody i nadal może liczyć na wsparcie swojego byłego męża, który kilka tygodni temu został ojcem! Jak wyjawiła modelka w rozmowie z Jastrząb Post, o ciąży nowej partnerki Sashy wiedziała od miesięcy:

Dalej się przyjaźnimy. Może przyjaźń to jest zbyt mocne słowo, chociaż nie… przyjaźnimy się. Rozmawiamy ze sobą co parę tygodni, akurat dzisiaj z nim pisałam. Ja się bardzo cieszę, że on jest szczęśliwy, ma ślicznego chłopca, który się nazywa Andrzej i jesteśmy w dobrych relacjach. Pogratulowałam mu narodzin synka, on zresztą zadzwonił mi powiedzieć o tym parę miesięcy przed narodzinami – wyznała modelka

Knezevic pochwalił się narodzinami syna na Instagramie i od tego czasu regularnie chwali się małym Andrzejem. Urocze zdjęcia z pociechą podbijają serca fanów – najnowsze również zachwyciło. Sasha pokazał twarz swojego słodkiego syna w całej okazałości. Nie ma wątpliwości, że ojcostwo sprawia mu wiele radości, a jego była żona jest z tego powodu niemniej szczęśliwa.

Andrzej to prawdziwy aniołek. Myślicie, że będzie podobny do taty?

Ups! Anja Rubik zagalopowała się i zdradziła imię synka Sashy Knezevica! Jest bardzo klasyczne! [WIDEO]

Były mąż Anji Rubik został ojcem! Sasha Knezevic właśnie pochwalił się uroczymi zdjęciami noworodka. Znamy płeć i imię!

Co na to Anja Rubik? Sasha Knezevic bawił się w Warszawie z jej bliskim przyjacielem!


40642240_614242408973633_4387457292380401298_nSasha Knezevic został ojcem

Sasha Knezevic został ojcem

Sasha Knezevic został ojcem

Sasha Knezevic został ojcem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×