Były mąż Anji Rubik pokazał swojego słodkiego rocznego synka! Andrij bardzo się zmienił! Chłopiec to wykapany tatuś!

Sasha Knezevic pokazał syna

Sasha Knezevic pozuje ze swoim synkiem

Sasha Knezevic, były mąż Anji Rubik rok temu został szczęśliwym ojcem. Serbski model pochwalił się swoim synkiem, pokazując słodkie foto z bobaskiem na swoim Instagramie.

Polska modelka – Anja Rubik oraz serbski model –  Sasha Knezevic jeszcze kilka lat temu byli jedną z najpiękniejszych par w branży modelingu. Ich kameralny ślub na Majorce był wydarzeniem roku. Para pracowała razem, pojawiło się sporo ich wspólnych romantycznych sesji, jednak po kilku latach małżeństwa ich medialny związek się rozpadł. W 2017 roku Rubik i Knezevic się rozwiedli, układając sobie życie od nowa.

Prawdopodobnie to Anja zdecydowała o rozwodzie, komentując, iż każdy w pewnym momencie czuje potrzebę uwolnienia się ze związku. Wiadomo, że Polka spotyka się już z nowym partnerem, Sasha Knezevic również miał nową dziewczynę. Media rozpisywały się, że powodem rozpadu ich małżeństwa okazał się temat dzieci. Podobno Rubik nie planowała ciąży, a serbski model marzył o potomku. Zatem marzenie swoje Sasha spełnił u boku innej kobiety, w 2018 roku został ojcem słodkiego syna o imieniu Andrij. Matką jego dziecka jest piękna brunetka o kobiecej urodzie.

Sasha Knezevic jest zakochany w swoim synku, czego wyrazem są liczne fotki , które wkleja na Instagramie. Widać, że Serb wreszcie jest szczęśliwy i dumny, że został ojcem. Ostatnio model pokazał słodkie foto z rocznym synem, który staje się bardzo podobny do swojego przystojnego taty.

 Zobaczcie jaki rozkoszny bobas.

Wielki sukces Anji Rubik! Czegoś takiego nie udało się dokonać jeszcze nikomu

Sasha Knezevic pokazał rozczulające zdjęcie nowej partnerki i syna! Mały Andrijas stał się gwiazdą social mediów!

Anja Rubik zakasowała światowe gwiazdy na gali Woman Of The Year 2018 w Nowym Jorku! Wystarczyła jej czarna mini. Ale za to jaka!

 


Sasha Knezevic pokazał swojego synka

Sasha Knezevic pokazał swojego synka

Sasha Knezevic – Top Model 7, odcinek 7

Sasha Knezevic – Top Model 7, odcinek 7

Sasha Knezević z nową partnerką

Sasha Knezević z nową partnerką

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×